“Національна легенда України”: історія переселенки Ганни Бут, яка волонтерить на Рівненщині

“Національна легенда України”: історія переселенки Ганни Бут, яка волонтерить на Рівненщині

Ексклюзивно

Ганна Бут — переселенка з Мелітополя та викладачка, яка має президентську відзнаку "Національна легенда України" за активну благодійну та громадську діяльність. Нині жінка проживає на Рівненщині, де організувала волонтерський центр. За пів року там виготовили понад 130 маскувальних сіток.

Про плетіння сіток та співпрацю з Фінляндією вона розповіла Суспільному.

Ранок Ганна Бут розпочинає з молитви, потім — нарізає тканини для маскувальних сіток у Дубенському ліцеї № 6. За пів року там виготовили понад 130 маскувальних сіток. Їх відправляють адресно.

Про себе вона розповіла, що працює у Мелітопольському професійно-аграрному ліцеї, зараз викладає дистанційно. За даними Ганни Бут, понад 50 випускників цього закладу нині воюють на фронті, серед них — три снайперки.

"Коли я щось туди відправляю, то одразу видаляю адресу, ніхто не має знати, куди воно їде. Я можу фотозвіт з сітками виставити, де вони [військові — ред.] повністю закриті. Але в мене є їхні фотографії, я знаю, як вони зараз виглядають", — додала волонтерка.

За її словами, до плетіння долучаються учні ліцеїв та студенти:

"Діти працюють на всі 100%. Вони як приходять, то можуть піти до туалету і назад. Можуть стати й за день зробити сітку чотири на сім метрів. Дуже великі обсяги роботи".

Також Ганна Бут співпрацює з українкою, яка живе та волонтерить у Фінляндії. Їй передають шопери, брелоки, іграшки тощо, виготовлені власноруч, у місто Лахті. Гроші, отримані з продажу, спрямовують на потреби ЗСУ.

Чергову передачу із сувенірами планують відправити у Фінляндію 14 квітня.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок