Зенітник з Рівненщини збив російську ракету з радянської "Ігли"

Зенітник з Рівненщини збив російську ракету з радянської "Ігли"

Зенітник з Рівненщини Сергій Стрілець збив крилату ракету над Київською областю
Зенітник Сергій Стрілець збив крилату ракету над Київською областю. Фото: Facebook Окрема президентська бригада імені гетьмана Богдана Хмельницького

Зенітник з Рівненщини збив одну з ракет над Київською областю. Це сталося під час російської атаки в ніч на 31 березня. Ракета летіла на захід України. Сергій Стрілець влучив у ціль з переносного зенітно-ракетного комплексу "Ігла".

Про це інформує у Facebook Окрема президентська бригада імені гетьмана Богдана Хмельницького.

У ніч на 31 березня під час російської атаки одну з ракет збив військовослужбовець Зенітного ракетно-артилерійського дивізіону Президентської бригади Сергій Стрілець. Знищив її із радянського ПЗРК “Ігла”. Ракета прямувала через Київську область на захід, в бік Рівненщини, звідки родом Сергій Стрілець.

“Над собою почув ракету, зробив накол, в слід їй запустив. "Труба” стара, ще 80-х років. Але проявила себе на відмінно, добре захопила ціль і влучила. Я на цій позиції недовго — і ось майже одразу влучання. Добре, що все пройшло вдало. Більше треба збивати, якомога більше, щоб вони не приземлялись, де не треба”, — цитують у дописі Сергія Стрільця.

Служити у військо чоловік пішов у березні 2022 року. До того займався будівництвом.

“Сказали, що лежать повістки у військкоматі, я прийшов, спитав, чи є мені. Сказали, що є. Ну я забрав свою і пішов. 19-го березня відсвяткував День народження, а 20-го, на наступний день, поїхав. Я колись служив строкову службу, ще давно, теж в ППО. Вийшло, що якраз по моїй темі”, — зазначив військовий.

Загалом, у ніч на 31 березня сили протиповітряної оборони під час російської атаки збили 9 з 16 ракет і 9 з 11 безпілотників. Дві повітряні ціли вразили в межах Рівненської області. Правоохоронці у двох районах виявили уламки ракети Х-55 та "Іскандер". Їх вилучили та скерували на експеризу.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок