Всесвітній день людей з синдромом Дауна: у Рівному проведуть флешмоб LOTS OF SOCKS

Всесвітній день людей з синдромом Дауна: у Рівному проведуть флешмоб LOTS OF SOCKS

Акція зі шкарпетками до Дня людей з синодромом Дауна
Шкарпетки, які продають до флешмобу "Lots of socks". Фото: М. Остроушко

У Рівному 21 березня, у Всесвітній день людей із синдромом Дауна, відбудеться флешмоб LOTS OF SOCKS. До участі можна долучитися, одягнувши різнокольорові шкарпетки.

Про це Суспільному розповіла заступниця голови ГО “Асоціація батьків дітей інвалідів” Алла Зімбіцька.

Мета флешмобу — привернути увагу до людей з синдром Дауна. Для цього 21 березня потрібно прикріпити непарну кількість кольорових шкарпеток на верхній одяг або сумку.

“Дітки постійно перебувають під пильними поглядами населення в розважальних центрах, автобусах, коли вони гарно одягнуті, коли вередують — на них постійно звертають увагу. Ми обіцяємо, якщо ви годинку будете з таким яскравим аксесуаром йти по місту, супермаркету чи будь-де, ви теж зловите на собі дивні погляди. Навіть, якщо гарно одягнуті і з вами все добре”, — розповіла заступниця ГО “Асоціація батьків дітей інвалідів” Алла Зімбіцька.

За її словами, Всесвітній день людей з синдромом Дауна відзначають 21 березня, оскільки в них у 21-й парі замість стандартних двох — три пари хромосом.

“Хромосоми схожі на шкарпетки, тому вирішили проводити самет такий флешмоб у цей день”, — додала Алла Зімбіцька.

Також вона зазначила, що до акції можуть долучитися офісні працівники, компанії, сім’ї, друзі та звичайні перехожі. Для цього потрібно зробити фото у різнокольорових шкарпетках і викласти у Facebook з хештегом #LotsOfSocks .

Ці аксесуари можна придбати у ГО “Асоціація батьків дітей інвалідів” за адресою Млинівська, 15. Або замовити за номером телефону: 067 811 72 79. Зібрані гроші спрямують на освітні програми для дітей з синдромом Дауна.

Авторка: Юлія Пашкевич

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок