Вкрав золото та гроші, а потім пропонував хабар: суд виніс вирок жителю Рівненщини

Вкрав золото та гроші, а потім пропонував хабар: суд виніс вирок жителю Рівненщини

На Рівненщині засудили чоловіка, який проник у чужий будинок, вкрав золото та гроші на загальну суму понад 50 тисяч гривень. За даними слідства, під час допиту обвинувачений також намагався дати хабаря правоохоронцям, щоб вони закрили справу. Чоловіка засудили за двома статтями.

Про це йдеться у вироку Млинівського районного суду.

Як йдеться у вироку, обвинувачений — житель селища Млинів, раніше неодноразово судимий. За даними слідства, у липні 2023 року він заліз у чужий будинок через вікно та вкрав гроші та золото, зокрема 3 500 грн, обручку, каблучку, кулон та ланцюжок. Загальна вартість вкраденого — понад 55 тисяч гривень.

У серпні під час допиту чоловік запропонував старшому слідчому хабар — 50 тисяч хабаря, щоб той посприяв закриттю справи щодо крадіжки.

Проти чоловіка відкрили кримінальне провадження за двома статтями — вчинення крадіжки в умовах воєнного стану та надання неправомірної вигоди службовій особі.

Під час суду обвинувачений повністю визнав свою провину та розкаявся у скоєному.

5 лютого 2024 року прокурор та обвинувачений уклали угоду про визнання винуватостіУкладаючи угоду про визнання винуватості, особа беззастережно визнає свою вину і погоджується на призначення узгодженого покарання відмовляючись таким чином, від права на судовий розгляд своєї справи, під час якого прокурор повинен довести вину особи..

"Згідно з вказаною угодою обвинувачений, визнав себе винним у пропозиції надати службовій особі неправомірну вигоду, а також у викраденні в умовах воєнного стану грошових коштів і ювелірних виробів, вчиненому повторно, поєднаному з проникненням у житло", — йдеться у вироку суду.

Млинівський райсуд визнав чоловіка винним у вчиненні кримінальних правопорушень. Йому призначили чотири роки позбавлення волі за спробу дати хабар поліцейському та п'ять років — за крадіжку.

Остаточне покарання присудили шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим — п'ять років тюрми. Також він має заплатити понад 7 500 гривень за експертизу.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок