У Рівному попрощалися з військовими В'ячеславом Вітушкіним та Віктором Кравчуком

У Рівному попрощалися з військовими В'ячеславом Вітушкіним та Віктором Кравчуком

На майдані Незалежності у Рівному 16 лютого попрощалися із двома бійцями — 20-річним В'ячеславом Вітушкіним та 47-річним Віктором Кравчуком. Чоловіки померли на Харківському та Миколаївському напрямках.

В'ячеслав Вітушкін

Як повідомляє пресслужба Рівнеради, рівнянин В'ячеслав Вітушкін навчався в 11 школі, опісля – здобув фах штукатура-муляра у профтехучилищі № 1.

"Біля нього, я не знаю як інші, але я власне відчувала себе, як менша сестра, за яку він завжди заступався, яку він завжди міг захистити. Коли я дізналася про це все, я не могла повірити до сьогодні, бо це не вкладається просто в голові, що людина, з якою ти спілкуєшся з дитинства, людина, яка завжди тебе підтримувала і захищала, зараз її вже немає", — поділилася подруга бійця Марго.

У 2021 році В'ячеслав Вітушкін підписав контракт зі Збройними силами України, брав участь в ООС, служив на Харківському напрямку, там він застав повномасштабне вторгнення. Помер 20-річний старший солдат 13 лютого через зупинку серця.

"Він рідко говорив про війну, не дуже любив про це говорити. Коли приїжджав додому, хотів більше відпочити з друзями, з бабусею посидіти вдома, але він молодець, що пішов на війну, врятував багато кого", — розповіла подруга загиблого Зоряна.

У Рівному попрощалися з військовими В'ячеславом Вітушкіним та Віктор Кравчук
Фото: Суспільне Рівне

Віктор Кравчук

Віктор Кравчук народився у селі Кутянка Острозької громади. Там закінчив школу, згодом Рівненський технічний університет (нині — НУВГП) за спеціальністю гідромеліорація. Працював у Луцьку на деревообробному підприємстві. У квітні 2022 року добровольцем пішов в ЗСУ, йдеться у повідомленні міськради.

"У них дитина захворіла на ДЦП, але він пішов на війну, був добровольцем. Приїздив ще на похорон, померла дитина. Відпустили його на два тижні, і поїхав захищати далі", — розповіла тітка бійця Валентина.

У Рівному попрощалися з військовими В'ячеславом Вітушкіним та Віктор Кравчук
Фото: Суспільне Рівне

47-річний командир роти забезпечення 36-тої окремої бригади морської піхоти Віктор Кравчук помер 10 лютого на Миколаївському напрямку. У Віктора залишились дружина та 5-річна донька.

"Ми разом із ним їздили в Рівне, у відпустку. Чудова людина і чудовий військовий, всі ставилися до нього позитивно. Тяжка втрата для сім'ї, для родини, для нас. Важко, всім важко, але захищаємо свою Батьківщину, ми для цього пішли туди, самостійно", — розповів знайомий загиблого Іван.

Поховали воїнів В’ячеслава Вітушкіна та Віктора Кравчука на на Алеї Героїв кладовища Нове.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок