В перинатальному центрі у Рівному жінка народила 17-ту дитину. Як почувається мати після пологів

В перинатальному центрі у Рівному жінка народила 17-ту дитину. Як почувається мати після пологів

У Рівненському обласному перинатальному центрі 3 грудня жінка народила 17-ту дитину — хлопчика вагою майже чотири кілограми.

Головна лікарка медзакладу Вікторія Єнікеєва 4 грудня розповіла Суспільному, як почуваються мати та дитина. Сама породілля від спілкування зі ЗМІ відмовилась.

Жінка з Рівненського району народила хлопчика вагою 3 960 г та зростом 55 см. Мати — 1979 року народження, це її 17 пологи. У родині до цього було по вісім хлопців та дівчат.

"Жінка та дитина — в абсолютно задовільному стані. Жінка народжувала в сідничному передлежанні цю дитинку, але все без ускладнень. Народжує у нас дев'яту дитину, ім'я ще не знають", — розповіла Вікторія Єнікєєва.

Медичний заклад не вперше приймає пологи у багатодітних сімей. У лютому 2023 року жінка з Сарн народила 18-ту дитину — дівчинку на ім'я Магдалина.

"У нас, здається, була ще одна жінка, яка народила 17-ту дитину. Буде видно в кінці року, як будемо робити аналіз", — сказала головлікарка.

Рекорд на Рівненщині

У січні 2019 року жителька села Глинне Світлана Ковалевич народила 19-ту дитину — сина Назара.

Пологи були без ускладнень, хлопчик народився з вагою майже чотири кілограми і на зріст 62 сантиметри, розповідала завідувачка акушерсько-гінекологічного відділення Рокитнівської райлікарні Людмила Коцюрубська.

Рекорд у світі

За даними Книги рекордів Гіннеса, найбагатодітнішою мамою у світі була селянка з Росії, яка народила 69 дітей у 18 столітті. Її чоловіка звали Феодор Васильєв, ім'я жінки — невідоме. Зазначено, що вона з міста Шуя сучасної Івановської області.

За 27 пологів вона чотири рази народжувала 16 пар близнюків, сім пар трійні та чотири пари четвірні.

Рекорд народжуваності у світі
Скрин з Криги рекордів Гіннеса

Згідно з даними Книги рекордів Гіннеса, найбагатодітнішим батьком був чоловік цієї жінки – Феодор Васильєв — він мав ще 18 дітей від іншої жінки.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок