Для жителів Рівненщини змінилися платформи передачі показників лічильника газу. Зміни пов'язані із тим, що Рівнегаз перейшов під управління "Групи Нафтогаз".
Про це 29 листопада повідомили у Facebook Рівнегазу.
Тепер дані лічильника можна надіслати за допомогою чатботів GASUA у Viber і Telegram, а також SMS-повідомлення за номером 4647. Окрім цього, передати показання можна за телефонами:
- 066-300-2-888 Vodafone;
- 098-300-2-888 Kyivstar;
- 093-300-2-888 Lifecell.
Період передачі показників не змінився – з першого по п'яте число щомісяця. У пресслужбі зазначили, що важливо на цих платформах вказувати особовий рахунок ГПК "Нафтогаз України". Дані, що надійдуть на платформи від споживачів газу, будуть вважатися основою нарахувань за використаний газ та відображатимуться в рахунках постачальника.
Перехід Рівнегазу під управління "Групи Нафтогаз"
Акціонерне товариство Рівнегаз перейшло під управління "Групи Нафтогаз". Воно стало 22-м облгазом в державі, якого торкнулись такі зміни. Про це повідомили на офіційному сайті Нафтогазу. 27 листопада також стало відомо про зміни в управлінні Запоріжгазу та Чернівцігазу.
Як повідомили Суспільному в пресслужбі Рівнегазу, у газорозподільчій компанії:
- понад 269 тис. побутових споживачів;
- 2 226 юридичних споживачів;
- майже 1,5 тис. працівників;
- протяжність газопроводів: 10 200 м.
Як зазначили у Нафтогазі, особові рахунки, тарифи та реквізити на оплату послуг для споживачів залишаються незмінними.
Новий керівник Рівнегазу
27 листопада Рівнегазу призначили нового керівника — Юрія Приварського, це колишній перший заступник голови ОДА та екскерівник Рівнетеплоенерго.
Як зазначив він у телефонному коментарі Суспільному, пропозицію цієї посади обдумував недовго. Наразі, сказав, починає досліджувати стан справ:
"Для викликів нормальній людині, для такого великого підприємства, потрібно термін, щоб вникнути в роботу. Головна ціль — це забезпечення стабільної роботи цього підприємства критичної інфраструктури. Колектив — це найцінніше, що є на цьому підприємстві".
Також прокоментував процеси, які відбуваються в управлінні:
"Тільки позитивне відношення до тих змін, що держава стала власником і управителем цієї компанії".
Що відомо про зміни в галузі
Як повідомляє видання "Інтерфакс-Україна", наприкінці травня 2022 року за клопотанням Державного бюро розслідувань (ДБР) суд передав в управління АРМА заарештовані приватні корпоративні права на 26 обласних і міських операторів газорозподільних систем.
"Нафтогаз України" у вересні 2022 року зареєстрував ТОВ "Газорозподільні мережі України" ("Газмережі"), основним видом діяльності якого зазначено розподіл газу через місцеві (локальні) трубопроводи", — пише "Інтерфакс-Україна".
Кабінет Міністрів Постановою №1335 від 25 листопада 2022 року передав в експлуатацію "Газмережам" державні газорозподільні мережі.
Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook