У Рівненському ЦНАПі збирають жерстяні бляшанки та нитки, працівники установи передадуть їх волонтерам, які виготовлятимуть окопні свічки, кікімори та шкарпетки. Збір сировини ініціювали рівняни. Окрім бляшанок до ЦНАПу також можна приносити горіхи та парафін.
Про це Суспільному розповіла начальниця управління державної реєстрації Людмила Стригунова.
59-річний рівнянин Петро Лещик про пункт приймання в ЦНАПі дізнався з соцмереж. Він приніс 50 бляшанок, які назбирав разом із друзями.
"Назбирав баночок, передзвонив по друзях. Поприносили мені баночки на окопні свічки. Знайшов в себе от парафін, який потрібен для свічок. Ми тут сидимо вдома, а хлопці захищають нас. Зараз приходить зима, а їм потрібно грітися", — зазначив Петро Лещик.

Оксана Твердохліб принесла до ЦНАПу бляшанки, які зібрали ліцеїсти. Жінка — мати двох учнів — 12-річної Єви та 9-річного Далібора. Вона розповіла, що у ліцеї постійно ініціюють збори для ЗСУ:
"Насправді, моя роль сьогодні мінімальна. Я всього-на-всього доставила ці бляшанки сюди, а збирають їх у школі "Центр Надії", там вчаться мої діти. Наші вчителі та адміністрація школи видумують абсолютно різні способи, щоб допомогти".

У 2023 році збір жерстяних банок ініціювали рівняни, зазначила начальниця управління державної реєстрації Людмила Стригунова. Крім бляшанок, до ЦНАПу також можна приносити нитки, горіхи та парафін.
"До нас звертаються мешканці і кажуть: «Допомагайте, ми готові, школи готові давати, бляшанки збирати». Дійшло до того, що вони кажуть: «Ми маємо, збираємо в хаті, як тільки ви почнете збирати — ми знов до вас принесемо». Тобто люди проявляють ініціативу, ми повинні це підтримати", — додала Людмила Стригунова.

Усі зібрані матеріали працівники установи передають волонтерам. У 2022 році, за інформацією Людмили Стригунової, у ЦНАПі теж оголошували збір, люди несли сировину у великих обсягах.
Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook