Поліцейські відзвітували, скільки ігрових закладів закрили на Рівненщині

Поліцейські відзвітували, скільки ігрових закладів закрили на Рівненщині

Поліцейські відзвітували, скільки ігрових закладів закрили на Рівненщині
.

На території Рівненської області припинено діяльність 125 об’єктів грального бізнесу. Про це повідомляють у пресслужбі Нацполіції області.

За трьома фактами відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 203² (зайняття гральним бізнесом). В ході проведення санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили 295 одиниць комп’ютерної техніки.

У пресслужбі зазначили, що окремі заклади можуть продовжувати працювати у нічний час, або для своїх — перевірених клієнтів. Правоохоронці відпрацьовуватимуть такі об’єкти, проте звертаються до громадян з проханням повідомляти про це на "102".

Нагадаємо, у п'ятницю, 20 грудня, Міністр МВС доручив обласним "главкам" почати масову перевірку діяльності всіх операторів держлотерей на дотримання закону про заборону грального бізнесу. У поліції було створено мобільні групи зі слідчих, оперативників управління стратегічних розслідувань та працівників фіскальної служби. Їх завданням було виявлення гральних закладів та припинення їх діяльності.

Начальник управління Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції Олександр Околіт:

– На даний час функціонує 715 мобільних груп зі складу працівників слідчих підрозділів, а також Департаменту стратегічних розслідувань. Мобільні групи в постійному режимі здійснюють моніторинг, а також превентивні заходи стосовно профілактики незаконного грального бізнесу. У державі нараховувалося загалом близько 5300 незаконних гральних закладів, зокрема і лотереї, які відсьогодні Постановою Кабінету Міністрів втратили можливість працювати в законному полі. Також йдеться і про букмекерські контори, казино та інші гральні заклади.

Авторка: Наталія Стратонова

На початок