У пологовому в Рівному вперше народилась дитина вагою понад 6,3 кг

У пологовому в Рівному вперше народилась дитина вагою понад 6,3 кг

У пологовому в Рівному вперше народилась дитина вагою понад 6,3 кг
. Фото: Суспільне Рівне

Хлопчик вагою понад шість кілограмів народився у Рівненському міському пологовому будинку. У закладі — це перший подібний випадок, розповіла Суспільному головна лікарка Світлана Муравська. Вона додала, що це генетична особливість мами хлопчика, перший її малюк теж народився з великою вагою.

Хлопчик вагою 6 330 грамів та зростом 65 сантиметрів — друга дитина Ангеліни, їй провели кесарів розтин. Першого сина вона теж народжувала у Рівненському міському пологовому будинку, тоді це були природні пологи.

"Це перший такий богатир. Періодично, коли я чую про таке від колег з інших регіонів, то більше їм співчуваю, ніж заздрю. Але наша пацієнтка Ангеліна вже вдруге до нас звертається в заклад. Це генетична особливість, в цій родині всі дітки народжуються понад чотири кілограми, великі. Дитинка більше п'яти кілограмів в медицині називається гігантська дитина", — зазначила Світлана Муравська.

Головлікарка додала, що матір напередодні попереджали, що дитина буде вагою понад п'ять кілограмів.

"Але до понад шість кілограмів — ніхто з нас не був готовий. Приблизно, це вага тримісячної дитини, яка народилася близько чотирьох кілограм. Ангеліна на зріст 185 сантиметрів і при цьому є абсолютно стрункою. Вона невелика, гарна українська жінка", — сказала Світлана Муравська.

З її слів, матір, яка є дружиною військового, почувається добре, як і дитина. У закладі додали, що дитина з такою вагою — одна із найбільших, які народжувались в Україні.

У 2022 році в Хмельницькому перинатальному центрі народився хлопчик вагою майже 6,4 кг.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок