У Рівному на Лебединці облаштовують нову локацію

У Рівному на Лебединці облаштовують нову локацію

У Рівному на Лебединці облаштовують нову локацію
. Суспільне

На Лебединці у Рівному неподалік спортивного майданчика розпочали майструвати сцену і лавки. Там облаштовують локацію проєкту "Вулична майстерня міста Рівне". У неділю, 30-го серпня на цьому місці мають провести онлайн-форум та відкрити вуличну виставку.

Роботи виконує підрядник – столярна майстерня " Wood Play майстерня". 5-го вересня там також стартує воркшоп для архітекторів, урбаністів і дизайнерів. На ньому організатори планують напрацювати концепції розвитку Лебединки.

У Рівному на Лебединці облаштовують нову локацію
Суспільне

Усе це автори проєкту анонсували на прес-конференції, присвяченій початку його реалізації. Грантовий проєкт втілює управління містобудування та архітектури Рівного у співфінансуванні з Українським культурним фондом. Перші виділили з бюджету 50 тисяч гривень, другі – понад 350.

У Рівному на Лебединці облаштовують нову локацію
Суспільне

"Уже є в нас вдалий кейс проведення воркшопу - це воркшоп на парку ПДМ. Що це таке і що відбувається? Збирається група небайдужих людей, в основі це архітектори і урбаністи", – розповів модератор воркшопу, архітектор Дмитро Котляров.

На воркшопу розглядатимуть питання розвитку Лебединки, додав архітектор.

"Ми записуємо в інших містах цікаві відео-лекції, назвали ми їх "урбан-прогулянки", щоби надихнути, принести якийсь досвід. Оскільки в нас карантин і зустрічі робити не можна, ми придумали такий формат", – розповіла керівниця проєкту Вікторія Власюк.

За словами керівниці це буде безкоштовний простір для усіх охочих організувати концерти, форуми, танці або просто відпочити.

"Відкриття нашої сцени планується 30 серпня. В цей день ми плануємо відкрити урбан-онлайн-форум, на якому будуть представлені всі урбаністичні проєкти, які відбуваються в місті", – сказав заступник начальника управління містобудування та архітектури Рівного Андрій Юрков.

На форумі представлять урбаністичні проєкти, які відбуваються в місті, а також відкриють вуличну виставку "Про місто", на якому представлять 16 цікавих фактів для мешканців та гостей про архітектуру та урбаністику Рівного, додав Андрій Юрков.

"Ми масштабуємо проєкт "Майстерня міста", яку ми відкрили в минулому році 16-го травня", – розповів заступник міського голови Рівного Віталій Герман.

За неповний рік роботи, за словами Віталія Германа, організатори провели 241 захід, їх відвідали майже 10 тисяч рівнян.

Автор: Володимир Струс

На початок