На Рівненщині побились заступник мера і активіст. Відео виклали в мережу

На Рівненщині побились заступник мера і активіст. Відео виклали в мережу

На Рівненщині побились заступник мера і активіст. Відео виклали в мережу
. колаж: відео з інтернету

У місті Костопіль на Рівненщині зафільмували бійку між першим заступником міського голови й місцевим активістом. Відео виклали в мережу. Після цього посадовець записав звернення, де сказав, що піддався на провокацію. Його опонент каже – так відреагував на особисті образи.

Що про це відомо

Інцидент трапився у вівторок, 21 липня. У блакитній сорочці й штанях – перший заступник мера Костополя Андрій Ткачук, у футболці й шортах – Олександр Вірчик, видання "Рівне вечірнє" називає його активістом і волонтером, а також прив'язує до подій на майдані.

Починається відео з моменту, коли Вірчик питає опонента: "Ти крав зо мною дуби?". Далі – бійка.

Позиція чиновника

Після того, як відео бійки виклали в мережу, посадовець записав відеозвернення.

"До виборів ще далеко. Знав, що буде непросто. Замовна компанія проти мене почалася дуже активно. Шкодую, що сьогодні не стримав емоцій та піддався на провокації псевдоактивістів. Я теж жива людина. Брудні технології які використовують мої опоненти, не дадуть того ефекту на який вони очікують".

Позиція активіста

Опонент посадовця в коментарі Суспільному сказав, що передувало конфлікту бажання його і товариша дізнатись, за чий кошт у місті з'явились білборди Ткачука з привітанням до дня міста.

"Він (А.Ткачук,-ред.) десь ховався від запитань. Я написав на білборді, що це – корупція і вони хапуги. Потім ми зустрілись і почали задавати питання: "за чий рахунок?", "чому використовуєте адмінресурс?". А він мене дубокрадом назвав, принижував", – розповідає свою версію пан Вірчик.

Ми запитали активіста, хто перший почав бійку. Вірчик каже, що його опонент під час дискусії підійшов надто близько, відтак спочатку він його відштовхнув. Уже після цього почалось те, що видно на відео. Іти на мирову активіст не збирається.

Заява є

У поліції кажуть, що потерпілий 34-річний посадовець звернувся із заявою про побиття від свого 47-річного опонента. За фактом умисного нанесення легких тілесних ушкоджень правоохоронці почали розслідування.

Такі дії у разі доведення провини караються штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (до 850 гривень) або громадськими роботами на строк до двохсот годин, або виправними роботами на строк до одного року.

На початок