У Рівному попрощалися з військовим Ігорем Люшиним

У Рівному попрощалися з військовим Ігорем Люшиним

У Рівному попрощалися з військовим Ігорем Люшиним
. Фото: Рівненська міська рада

На майдані Незалежності у Рівному 28 квітня попрощалися з 32-річним сержантом Ігорем Люшиним. Він загинув 24 квітня внаслідок артилерійського обстрілу на Луганщині, про це повідомили у міськраді.

Чоловік народився у селі Невірків колишнього Корецького району. У Рівненському державному гуманітарному університеті здобув освіту вчителя фізкультури. Ігор Люшин служив у Запоріжжі у внутрішніх військах МВС.

"Познайомилися ми давно, жили на Київщині в Ірпені, Бучі, а останні п'ять років — у Маріуполі, звідки я й родом. Виховували разом прекрасних донечку та сина, загалом жили своє щасливе життя. 24 лютого, коли почалася війна, ми одразу покинули місто, Ігорю було важливо, щоб і я, і наші діти були в безпеці. Ми повернулися на Рівненщину, пожили у його селі, а потім поїхали у Рівне. Ігор став на облік, шукав роботу. Але не встиг, його мобілізували", — розповіла вдова Діана.

У Рівному попрощалися із військовим Ігорем Люшиною
Фото: Рівненська міська рада

Останні 11 місяців Ігор Люшин був на передовій:

"Вони там були в дуже важких умовах, під спекою, дощами, в мороз та сніг. Але Ігор — людина неймовірної сили. Навіть після лікування у госпіталі він повертався до своїх хлопців, бо ж відчував безмежну відповідальність перед побратимами".

У Рівному попрощалися з військовим Ігорем Люшиною
Фото: Рівненська міська рада

Сержант Ігор Люшин загинув 24 квітня внаслідок артилерійського обстрілу під час виконання завдання поблизу населеного пункту Червонопопівка, що на Луганщині.

Військового поховали на кладовищі "Нове".

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок