У Рівному почали кількаденну безкоштовну вакцинацію в дитячій точці "Спільно.Unicef"

У Рівному почали кількаденну безкоштовну вакцинацію в дитячій точці "Спільно.Unicef"

У Рівному почали кількаденну безкоштовну вакцинацію в дитячій точці "Спільно.Unicef"
. Фото: Суспільне Рівне

У рамках Всесвітнього тижня імунізації, у Рівному в дитячій точці "Спільно.Unicef" проводять безкоштовну вакцинацію. В обласному інституті післядипломної педагогічної освіти 27 та 28 квітня можуть вакцинуватися учні шкіл, а 29 та 30 квітня – усі охочі.

6-річна Варвара Добровольська разом з мамою прийшла вакцинуватися від кору, краснухи, паротиту та поліомієліту. Мама дівчинки розповіла, як проходила вакцинація:

“Нас оглянули, заспокоїли, зробили усе швидко. Ми задоволені".

"Вакцинація – це не просто профілактика, а захист від життєво небезпечних інфекцій. Нагадаю, що хвороби, від яких проводиться вакцинація, від них не існує лікування, вони мають жахливі наслідки, деколи – летальні. Зараз лікарі, медичні працівники особливу увагу акцентують на те, щоб батьки дітей згадали про ті щеплення, які, можливо, не доробили, про ту імунізацію, яка була пропущена", - розповіла лікарка-педіатриня Ірина Іванюк.

У точці можна зробити щеплення від туберкульозу, дифтерії, правцю, кашлюка, поліомієліту, гепатиту, гемофільної інфекції. Йдеться про державні вакцини.

Адміністраторка "Спільно.Unicef" у Рівному Ганна Кравцова розповіла, що вакцинуватися можна за попереднім записом або зареєструватися безпосередньо на місці.

Вакцинація відбувається о 12:00, о 14:00 та о 16:00. На базі точки діє ігрова кімната, дітям роздають сувеніри та пізнавальну літературу про імунізацію.

Читайте також

  • Містечко атракціонів у парку Шевченка в Рівному відкриває сезон
  • Дизайнерка створила шрифт "Rivne" та перемогла у конкурсі Type Directors Club. Як це було
  • Без дощів і з нічними заморозками: яку погоду на Рівненщині прогнозують найближчими днями

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок