У Рівному "пранкер" виклав відео нападу на дівчину. Як відреагували мережі й поліція

У Рівному "пранкер" виклав відео нападу на дівчину. Як відреагували мережі й поліція

У Рівному "пранкер" виклав відео нападу на дівчину. Як відреагували мережі й поліція
.

У Рівному користувач з ніком dyvach.dj опублікував відео, як в балаклаві нападає на дівчину у темну пору, а перед тим показав пістолет, з яким це робитиме. Він пробує вирвати сумку, але його зупиняє струмінь з балончика. У коментарях в пабліку "rivne 1283" чимало людей назвала відео постановкою, а більшість вчинок автора – осудила.

Відео у пабліку "rivne 1283" переглянули майже 22 тисячі користувачів. Люди по-різному відреагували на злий жарт, але переважають осудливі коментарі. З лайкою не беремо, але ось кілька:

  • "Не всіх дурних війна побила. Замість того, щоб таке робити, краще служити пішов, а не дурнею маятись"
  • "В його голові це смішніше"
  • "Треба було так по настоящому до якогось мужика підійти"

Зазначимо, що "пранк" з англійської перекладається як жарт, витівка.

ОНОВЛЕННЯ. О 15-й годині ми помітили, що відео з мережі зникло, а свій профіль автор закрив.

На своїй сторінці в Іnstagram пранкер під цим відео написав, що "дівчину догнали та пояснили, що це пранк та напоїли її кавою, вона не проти публікування відео!"

Суспільне звернулось до чоловіка за поясненням ситуації. Спілкувались у формі переписки. Женя пояснив, що йому 25 років, живе у Рівному. Розповів, що це постановка, участь в якій брала його подруга. Спершу не домовлялись, що вона використає перцевий балончик, але та переконала, що з ним відео виглядатиме більш правдиво.

– Ми хотіли вивести людей на емоції от і все. Ідея була придумала на колінці за 5 хвилин. Думали, що люди зразу зрозуміють, що це постанова. Я розумів, що буде багато негативних коментів. Люди в інтернеті злі, навіть, якщо би я вийшов би роздавати в місто тюльпани, все рівно мене би хейтили, – пише Женя.

Сорому, каже, за вчинок не відчуває й відповідальності за те, що розмахував зброєю, каже, не боїться.

– Впевнений, що не буде (відповідальності-ред). Це просто типу як інтернетшоу. Це зброя не справжня, тому дозволи не потрібні, – повідомив Женя.

Суспільне звернулось за коментарем у поліцію. У пресслужбі нам відповіли, що за результатами моніторингу публікації в інтернеті, дані про виявлення цього відео зареєстрували в журналі єдиного обліку заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події. Наразі проводять перевірку.

На початок