У Рівному замовили нанесення пластикової розмітки на дороги

У Рівному замовили нанесення пластикової розмітки на дороги

У Рівному замовили нанесення пластикової розмітки на дороги
. 2018-й рік

Із міського бюджету Рівного готові витратити 800 тисяч гривень для нанесення пластикової розмітки на дорогах обласного центру. Така розмітка – дорожча від звичайної фарби, водночас – довговічніша. Тендер оголосило управління житлово-комунального господарства. Торік таких робіт не замовляли.

Як ідеться в документації на сайті публічних закупівель ProZorro, ці торги проводять вдруге за місяць – перші не відбулись через подання лише одного учасника, що означає відсутність конкуренції. Із сайту закупівель відомо, що клеванське підприємство "Хімія Парк" було готове виконати роботи за 659 тисяч гривень.

У технічній документації вказано, що прямої та переривчастої розмітки має бути 7,1 кілометра (ширина 15 сантиметрів), а розміток типу стоп-ліній та "зебр" – 336 квадратних метрів. Усе це мають виконати методом нанесення холодного пластика з гарантійним терміном щонайменше рік. Послуги майбутній підрядник повинен надати до 20 серпня.

Торік у Рівному таку розмітку не наносили. А 2018-му на дорожній пластик витратили трохи більше 400 тисяч гривень.

Зазначимо, що цього року на поновлення розмітки фарбою витратять 1,8 мільйона гривень, договір місто уклало із ТзОВ "Хімія Парк".

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – 1 червня, аукціон заплановано на 2 червня.

На початок