Тактичні сорочки-вишиванки: як фармацевт почав декорувати одяг та допомагати ЗСУ

Тактичні сорочки-вишиванки: як фармацевт почав декорувати одяг та допомагати ЗСУ

Тактичні сорочки-вишиванки: як фармацевт почав декорувати одяг та допомагати ЗСУ
. Фото: сайт vishivubacs.in.ua

Сергій Курочкін за професією — фармацевт, з перших днів повномасштабного вторгнення займався ліками у київській теробороні. А ще він — засновник "ВишивУбакс" та створює тактичні вишиванки і 30% з кожного замовлення віддає на потреби ЗСУ. У телемарафоні Суспільне.Спротив Сергій розповів про цей одяг.

Бойові сорочки учасники проєкту "ВишивУбакс" створюють на основі стандартних сорочок, які використовують у ЗСУ.

"Перш за все бойова сорочка – це елемент уніформи. Але зараз така ситуація, що справді сотні тисяч українців витягнули уніформу для того, щоб захистити своє право залишатися українцем. Ну а що може візуально бути більш яскравим символом, ніж наша вишивка, яку ми всі дуже цінуємо, вдягаємо на свята?", — каже Сергій Курочкін.

Тактичні сорочки-вишиванки
Фото: сайт vishivubacs.in.ua

Поєднання бойової сорочки з елементами вишивки людям сподобалось, додає чоловік, втім виготовляти такі вироби нелегко:

"Це складно. Це військовий виріб, там дуже багато технічних вимог, ми намагаємось робити так, щоб кожен шов, елемент були на своїх місцях. Тобто це повноцінний убакс, і оскільки це військова форма, то вона має бути технологічною, їх виготовляти складно".

Тактичні сорочки-вишиванки
Фото: сайт vishivubacs.in.ua

Вишивка хрестиком на виробах — машинна. Станом на кінець січня 2023 року учасники проєкту продали близько 300 сорочок.

"Люди замовляють на подарунки своїм близьким, які вдягнули уніформу, і завдяки їм я мав змогу допомогти збройним силам на суму близько 70 тисяч гривень. Це неймовірно, бо люди отримують для себе класний подарунок, а військові отримують класний візуальний символ. Вони дуже пишаються, коли одягають, ну а я маю змогу донатити, і так само теж підтримувати військових", — каже засновник проєкту.

Втім, створювати конкуренцію наявним брендам Сергій Курочкін не збирається:

"Мілітарі брендів доволі багато. Вони давно на ринку і справді якісно роблять свою роботу. Мені просто здалося, що буде дуже класно виглядати саме ця сорочка, саме з нашою українською автентичною вишивкою. Мені хочеться розвивати цей продукт, ми зараз сфокусовані конкретно на одній сорочці. Можливо, зміни будуть в кольорі".

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок