Матеріальна допомога добровольцям. Хто може на неї претендувати у Рівному

Матеріальна допомога добровольцям. Хто може на неї претендувати у Рівному

Офiцiйно
Матеріальна допомога добровольцям. Хто може на неї претендувати у Рівному
. Хода добровольців у Рівному 14 березня 2021 року/Фото: Суспільне Рівне

Добровольці з Рівненської громади, які брали участь у бойових діях на сході України в рамках АТО/ООС, мають право на отримання щорічної грошової допомоги на вирішення соціально-побутових питань. Про це йдеться у розпорядженні мера Рівного про порядок організації виплат. Стосується це тих, хто поки не має офіційного пільгового статусу.

Гроші з бюджету міста можуть виділяти для вирішення соціально-побутових питань, наприклад, оплати житлово-комунальних послуг, проїзду, лікування, отримання послуг психологічної реабілітації, санаторно-курортного оздоровлення тощо. Щорічно ветерани війни — добровольці можуть отримувати десять тисяч гривень.

Допомогу можуть отримати ті, хто проживає у Рівному або в смт Квасилів. Розпорядження стосується добровольців, які брали участь у бойових діях на Сході України й мають визначений комісією статус "Ветеран війни — доброволець учасник бойових дій".

"Призначення цільових виплат проводиться до встановлення добровольцям пільгового статусу та видачі посвідчень "Учасника бойових дій", "Особи з інвалідністю внаслідок війни", котрі дають право на пільги. Виплата грошової допомоги не проводиться особам, які на момент залучення до участі в АТО та ООС, чи в заходах з оборони України вже мали відповідний статус, котрий дає право на пільги з оплати за житлово-комунальні послуги, передбачені чинним законодавством", — йдеться в офіційному порядку нарахування виплат.

Доброволець має звернутися до Департаменту соцполітики міста та написати заяву. Також принести необхідні документи, про перелік можна дізнатись тут.

Читайте також

  • Як укріплюють кордон на Рівненщині та чим допомагають бобри. Пояснює начальник ОВА
  • На співпрацю з окупантами не пішов. Історія рятувальника з Приморська, який переїхав у Рівне
  • Робота в Україні під час війни: яких фахівців у 2023 році шукатимуть роботодавці
  • Є потреба й для інших областей: жителів Рівненщині закликають ставати донорами крові

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок