Стало відомо, коли у Рівному планують найближчий спідвей

Стало відомо, коли у Рівному планують найближчий спідвей

Стало відомо, коли у Рівному планують найближчий спідвей
.

Дорослого та юніорського півфіналів чемпіонатів Європи зі спідвею, які мали відбутися 17 травня та 4 липня у Рівному, цьогоріч не буде. Про це Суспільному повідомив керівник "Клубу вболівальників рівненського спідвею" Сергій Головня. За його інформацією, Європейська федерація мотоспорту (FIM-Europe) відмінила усі півфінали, залишивши лише фінали.

Через неможливість проведення відбіркових змагання, планується, що національні федерації надсилатимуть імена своїх претендентів на участь у фіналах, серед яких FIM-Europe і відбере учасників. За словами Сергія Головні, є усі шанси, що у фіналі юніорського чемпіонату Європи, як і торік, виступатиме рівнянин Марко Левішин.

Щодо гонок у Рівному, то керівник "Клубу вболівальників" припускає, що найближчі перегони на нашому треку відбудуться 29 серпня і це буде етап Кубка МАСЕС.

А от від міжнародної гонки 8 серпня, найімовірніше, доведеться відмовитися, як і від півфіналів чемпіонатів Європи. При цьому право на проведення останніх, як розповів Сергій Головня, Рівному пообіцяли на наступний рік.

Автор: Сергій Татаренко

На початок