Запитують громаду: у місті на Рівненщині проведуть обговорення через перейменування трьох вулиць

Запитують громаду: у місті на Рівненщині проведуть обговорення через перейменування трьох вулиць

Запитують громаду: у місті на Рівненщині проведуть обговорення через перейменування трьох вулиць
. Колаж: Суспільне Рівне

У місті Острог на Рівненщині оголосили про проведення громадських обговорень з приводу перейменування трьох вулиць. Інформацію про це оприлюднили на сайті Острозької міської ради.

Йдеться про такі вулиці:

  • Івана Литвиненка — її пропонують перейменувати на Озерну;
  • Таращанську — на Підзамкову;
  • провулок Йови Борецького — на Гірський.

Останній провулок вже перейменовували рішенням сесії Острозької міської ради наприкінці червня 2022 року. До цього провулок Йови Борецького називався Горний, повідомив Суспільному начальник відділу з питань містобудування та архітектури Острозької міськради Віктор Савчук.

"Всі жителі тієї вулиці підписали звернення до комісії при міській раді з тим, що вони не погоджуються з такою назвою і просять переглянути можливість перейменувати його в Гірський. Ми розглянули це на громадській комісії. Прозвучало те, що провулок Гірський — це історична назва, ще за часів Польщі була. Думка була, що провести обговорення і можливо повернути історичну назву вулиці", — пояснив чиновник.

Остаточне рішення про найменування вулиць прийматимуть депутати міської ради, зважаючи на рекомендації комісії з перейменування та думки громадськості. Пропозиції та зауваження щодо топонімів Острога прийматимуть до 28 вересня за поштовою адресою: м. Острог, проспект Незалежності, 14 та на електронну пошту міської ради [email protected].

Що відомо

  • На Рівненщині порахували вулиці, які підпадають під декомунізацію і дерадянізацію. Загалом таких налічується 883. Область стала сьомою за ліком, де провели інвентаризацію вулиць. Нагадаємо, на Рівненщині є 64 громади.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

Ми у Twitter

На початок