Перейти до основного змісту
АЗС на Рівненщині скасовують ліміти на продаж пального. Що кажуть водії

АЗС на Рівненщині скасовують ліміти на продаж пального. Що кажуть водії

Ексклюзивно
АЗС на Рівненщині скасовують ліміти на продаж пального. Що кажуть водії
. Фото: Суспільне Рівне

Автозаправні станції на Рівненщині поступово збільшують або й взагалі скасовують встановлені раніше ліміти на продаж пального. Зміни на ринку пального помічають і водії, втім, нарікають на високі ціни. На АЗС пояснюють: криза на пальне не минула, але ціни на нього падатимуть, оскільки ринок насичений пальним.

На початку травня на АЗС поблизу Рівного утворювались черги, десятки водіїв чекали на можливість придбати дизпаливо. Тоді ж про наявність або відсутність пального розпочали інформувати в обласній військовій адміністрації.

Мережа автозаправок UPG у липні безлімітно реалізовує дизпаливо та автогаз, а ліміт на продаж бензину збільшила до 40 літрів. Збільшили ліміт на заправку приватних авто до 40 літрів на добу для своїх клієнтів і на АЗС БРСМ-Нафта. Про відміну лімітів на продаж усіх видів пального оголосили мережі WOG та ОЛАС.

Зміни на ринку пального області помітили і водії.

"Місяць тому стояли. А зараз ніхто не стоїть. Всі вільні колонки, пальне є", – розповів водій Артем Малишев.

Автоінструктор Олександр Савенюк зауважує: пальне зросло в ціні.

"Проблем немає, лише дорого. Щодня їздимо на ЗИЛу. Лише ціни підросли, високі. Зарплату не підняли, а їздити треба. Учні платять, нам треба до 10 літрів на урок", – каже Олександр Савенюк.

Про досягнення достатнього рівня насиченості пальним ринку на Рівненщині заявив начальник обласної військової адміністрації Віталій Коваль. За це він подякував митникам, прикордонникам та місцевим операторам ринку.

"Дизель і бензин є в наявності в достатній кількості. Фактично зникли черги. Основні оператори ринку зняли ліміти, тепер можна понад 20 літрів купувати й заправляти", – сказав Коваль.

На думку комерційного директора місцевої мережі АЗС Олега Хомича, усе це дозволило стабілізувати ціни на пальне. Втім, поки оператори ринку продовжують відчувати труднощі з логістикою, а нафтобази не працюють – про завершення паливної кризи говорити зарано.

"Очевидно, що криза остаточно не минула, бо логістичні проблеми досі доволі серйозні. Не функціонують нафтобази, немає постійної наявності пального за кордоном", – каже Олег Хомич.

Він додає: ціна на пальне все ж буде падати, оскільки є насичення ринку, довгострокові контракти та розуміння вартості.

Що відомо

  • За підсумком червня на український ринок з європейського надійшло понад 600 тисяч тонн нафтопродуктів. Про це минулого тижня на брифінгу повідомив голова парламентського комітету з питань енергетики Андрій Герус.
  • Три мережі автозаправних станцій на Рівненщині 19 квітня почали продавати пальне за готівку. Щоправда, реалізовували в обмежені години, а ліміт на одного водія – до 20 літрів.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

Ми у Twitter

Топ дня
Вибір редакції
На початок