На Рівненщині розгорнули польовий госпіталь

На Рівненщині розгорнули польовий госпіталь

На Рівненщині розгорнули польовий госпіталь
. Фото: Telegram В.Коваль

На Рівненщині розгорнули мобільний госпіталь, який за потреби може прийняти приблизно 400 пацієнтів. Про це у Telegram 21 червня повідомив начальник обласної військової адміністрації Віталій Коваль.

Госпіталь належить ДСНС України. За інформацією Коваля, шпиталь уже розгортали в місцях поширення COVID-19. Тепер з головними лікарями рівненських медзакладів ознайомились із його потужностями.

Госпіталь Рівне
Фото: Telegram В.Коваль

Тут є 20 пневмокаркасних надувних модулів та 120 ліжко-місць для госпіталізації. Начальник ОВА називає це "підсиленням медичної системи".

Суспільне звернулось до військової адміністрації за уточненням.

“Оскільки Рівненщина межує із недобросусідньою державою, і нині на наших вулицях мирно і тихо, у цей час влада робить все від неї залежне, щоб бути готовими до найгірших сценаріїв. Це не означає, що такі сценарії відбудуться, але готовими треба бути. Тому зокрема розкинули такий госпіталь, який може вмістити чимало людей і який можна переміщати з місця на місце у разі потреби”, — зазначив Суспільному речник ОВА Олександр Поліщук.

Госпіталь Рівне
Фото: Telegram В.Коваль
Читайте також: "Кожна людина чекає не з пустими руками": у Рівненській ОВА розповіли про ситуацію на кордоні з Білоруссю

Місця розташування шпиталю не розголошують з міркувань безпеки.

У дописі Віталія Коваля вказано, що медикам провели лекцію про алгоритм дій при радіаційній і хімічній небезпеках, такі ж навчання хочуть провести для якомога більшої кількості медпрацівників.

Госпіталь Рівне
Фото: Telegram В.Коваль

Крім того, ДСНС розробить інструкції для порятунку жителів Рівненщини у разі виникненні надзвичайних подій чи військових загроз.

Що відомо

  • Білорусь перекинула до українського кордону до 4 тисяч військових, також у прикордонній зоні присутні й російські військові, що може свідчити про підготовку нового наступу. При цьому речник Міноборони підкреслив, що поки що міністерство не бачить ознак підготовки наступу.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

Ми у Twitter

На початок