У дитсадок на Рівненщині призначили нову керівницю. Частина колективу — невдоволена

У дитсадок на Рівненщині призначили нову керівницю. Частина колективу — невдоволена

У дитсадок на Рівненщині призначили нову керівницю. Частина колективу — невдоволена
. Фото: Суспільне Рівне

У здолбунівському дитсадку "Ладоньки" частина колективу невдоволена призначенням нової керівниці. Суспільному працівники розповіли, що розраховували на призначення директоркою їхньої колеги. Втім, 2 червня міський голова представив колективу іншу людину, яка досі в цьому дитсадку не працювала.

Вихователька дитсадка Галина Макарова розповідає: після того, як керівниця закладу пішла на пенсію, працівники розраховували, що новою директоркою стане їх колега.

"Тетяна Леонідівна готувала собі заміну. Ми всі були за цю кандидатури, весь садок, 100% були за. Вона – як організатор, і освіта відповідає, і ми її знаємо як порядну людину", – каже Галина Макарова.

Такої ж думки і музична керівниця закладу Валентина Ткачук.

"Нам би хотілося, щоб нами керувала людина з нашої команди, яку ми знаємо, якій ми довіряємо, на яку ми надіємося. Яка дійсно дасть максимум для дошкілля, для виховання діток і майбутнього України", – додає музкерівниця.

2 червня Здолбунівський міський голова Владислав Сухляк представив колективу іншу керівницю – Оксану Гук. Вона працювала у Здолбунівській міській раді, інформація про це є на офіційному сайті.

"Він нам не пояснив, чому не наш кандидат, а його людина, з його апарату, я так розумію. В нас немає законних підстав вважати, що вона не відповідає займаній посаді, вона ще не працювала. Єдине було пояснення: він думає, що наш кандидат не справиться, бо вона від нас", – розповідає музична керівниця Лідія Романчук.

Ім'я своєї колеги, яку хочуть бачити керівницею, представники колективу не називають.

"Ми хочемо вибачення нашого мера, тому що розуміємо, що вже в такій команді не хоче наш кандидат працювати, він не дасть їй працювати, вона не хоче зв'язуватися з керівною посадою, бути залежною від людини, яка так вчинила", – додає музична керівниця.

Новопризначена керівниця Оксана Гук каже, що починає знайомитися з колективом.

"Колектив працює з дітьми. Будь-яка атмосфера в колективі не має позначитися на комфорті дітей, тому що це дитячий садок, він створений, щоб виховувати, розвивати, забезпечувати освітні моменти, програму. Дітям тут має бути безпечно і комфортно – це основний мій запит буде і до колективу також", – коментує директорка.

Вона додає: зараз садок діти не відвідують, бо тут поки що немає облаштованого укриття.

"Планую для початку зробити ознайомлення з закладом, освоїти роботу, познайомитися з колективом, підготувати заклад до відновлення освітнього процесу. Я планую спочатку вивчити процес, вивчити все, що тут відбувається, зробити якісь аналітичні висновки, проговорити всі подальші плани з колективом і будем працювати", – додає Оксана Гук.

Міський голова Здолбунова 3 червня детально коментувати ситуацію відмовився, пообіцяв зробити це в понеділок. Телефоном розповів, що Оксану Гук на посаду призначили законно і вона відповідає всім вимогам.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок