"What is Ukraine?": на Авангарді у Рівному співачка Gayara записала кліп

"What is Ukraine?": на Авангарді у Рівному співачка Gayara записала кліп

"What is Ukraine?": на Авангарді у Рівному співачка Gayara записала кліп
. Кліп на пісню знімав режисер Назар Дубина/Фото: Суспільне Рівне

"What is Ukraine?" або "Що таке Україна?" — відповідь на це питання спробувала дати рівненська співачка Олена Ковальчук, яка має творчий псевдонім Gayara. Вона написала і виконала пісню з однойменною назвою. У четвер, 26 травня, з командою однодумців дівчина прийшла на стадіон Авангард, щоб відзняти на пісню кліп.

Gayara — корінна рівнянка, дев'ять років тому вона переїхала у Київ, щоб відкрити вокальну школу. Після повномасштабної агресії Росії проти України приїхала до рідного міста, де згодом вирішила зайнятися сольною творчістю.

"Я зрозуміла так: для кожного ця війна — це відповідь, для чого вона тобі. Коли ти собі даси відповідь на це питання, війна закінчиться і я відповіла на це питання. Одна з цих відповідей була — нарешті зайнятися музикою, своїми сольними піснями, тому що вони завжди сиділи, я завжди це на якийсь далекий план відштовхувала. А коли почалася війна, в мене просто почало писатися "взахльоб", — розповіла співачка.

"What is Ukraine?": на Авангарді у Рівному співачка Gayara записала кліп
Кліп вирішили знімати на рівненському "Авангарді". Фото: Суспільне Рівне

Пісня "What is Ukraine?", за словами Олени, є частиною її альбому "Історія війни", роботу над яким закінчує 26 травня. Його співачка розглядає як свій внесок в інформаційну війну з Росією.

Як і Олена Ковальчук, харківський брейкдансер Євген Шпорт до Рівного переїхав місяць тому. Спеціально для відеокліпу "What is Ukraine?" він виконав кілька акробатичних трюків.

"Вже п'ятий рік я займаюся брейкдансом, приїхав сюди до своїх друзів, до свого тренера навіть. Спочатку він був тут, викладав брейкданс, я у нього теж ходив на тренування. Але потім він поїхав на певний час, тож зараз я проводжу тренування замість нього", — сказав Євген Шпорт.

"What is Ukraine?": на Авангарді у Рівному співачка Gayara записала кліп
Євген Шпорт виконав кілька трюків для відео. Фото: Суспільне Рівне

До творчого проєкту Олени долучилися учасники рівненського центру вуличних культур "No Name". За словами керівниці центру Вікторії Мартинюк, їх співачка побачила під час виступу у місті.

"Декілька днів тому мені перетелефонувала і каже: у мене така спонтанна ідея, є муза, нумо творити. Ми долучилися — всі наші танцівники вже досить давно танцюють, їм нескладно імпровізувати і вигадувати щось "на ходу". Цим ми сьогодні і займаємось", — зазначила Вікторія Мартинюк.

"What is Ukraine?": на Авангарді у Рівному співачка Gayara записала кліп
За словами Вікторії Мартинюк, учасникам танцювального гурту не вперше імпровізувати. Фото: Суспільне Рівне

Відзняти відеокліп зголосився режисер Назар Дубина.

"Ідея така: донести, що Україна — це такі вільні люди, які люблять займатися творчістю, танцями, музикою, які талановиті в усьому цьому. Оце й будемо показувати. Яскраві люди, гарні люди, яскравий такий кліп зробимо", — поділився з Суспільним Назар Дубина.

Презентувати відеокліп Gayara збирається найближчим часом. В рамках його презентації готує низку виступів, в тому числі і за кордоном.

Читайте також

  • Завканцелярії МБК Рівного написала патріотичну пісню про Україну
  • "Де би не був, не забуду дім". Репер Skofka дав ексклюзивне інтерв'ю для Суспільне Рівне
  • "Моя країна": співачка з Рівненщини записала патріотичну пісню та зняла кліп

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок