Ексочільницю рівненського ЦНАПу поновили на роботі. Попередницю перевели на іншу посаду

Ексочільницю рівненського ЦНАПу поновили на роботі. Попередницю перевели на іншу посаду

Ексклюзивно
Ексочільницю рівненського ЦНАПу поновили на роботі. Попередницю перевели на іншу посаду
. Наталія Хомич/колаж Суспільне Рівне

Ексочільницю Центру надання адміністративних послуг у Рівному Наталію Хомич поновили на посаді. Цю інформацію вона підтвердила Суспільному 17 травня та пояснила, що підставою стало розпорядження міського голови після рішення суду. Попередня очільниця ЦНАПу Наталія Майорова повідомила, що її перевели в управління містобудування та архітектури.

Наталію Хомич, звільнену з посади директорки ЦНАПу в жовтні 2021 року після службового розслідування, 13 травня міський голова Рівного поновив на посаді. Таким чином він виконав рішення суду, повідомила посадовиця.

"Згідно з розпорядженням міського голови, я була поновлена на посаді начальника управління забезпечення надання адмінпослуг міськради. Я уже приступила до роботи повноцінно. Є розпорядження, що мені мають виплатити за вимушений прогул, але поки в межах одного місяця", — каже Наталія Хомич.

Попередня очільниця Наталія Майорова повідомила Суспільному, що розпорядженням міського голови її з посади звільнено. Вона додала, що оскаржувати чи коментувати рішення адмінсуду області не буде, оскільки не є стороною у справі.

"Згідно з рішенням, до 4 травня воно може бути оскаржене в апеляційній інстанції, це все, що я знаю. За процедурою самого звільнення я була переведена на іншу посаду в структурі виконавчих органів міської ради — обіймаю посаду заступника начальника управління містобудування та архітектури", — зазначає Наталія Майорова.

Що відомо

  • Наталію Хомич звільнили з посади у жовні 2021 року. Передували цьому службові розслідування, розпорядження про проведення яких мер Олександр Третяк підписав 30 червня та 23 вересня 2021 року. Наталія Хомич оскаржувала ці дії у суді.
  • Наталію Майорову міський голова призначив на посаду директорки ЦНАПу 13 жовтня.
  • Наталію Хомич представили на посаді директорки ЦНАПу 15 жовтня 2019 року. До того очолювала його Юлія Шигорева, нині — керівниця обласної соціально-сервісної служби.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок