"Ми тут "воюємо", щоб хліб був": як триває посівна на Рівненщині

"Ми тут "воюємо", щоб хліб був": як триває посівна на Рівненщині

Ексклюзивно
"Ми тут "воюємо", щоб хліб був": як триває посівна на Рівненщині
. Фото: Суспільне Рівне

На Рівненщині наприкінці квітня закінчили посів ранніх зернових культур. Тепер фермери приступають до кукурудзи і сої, а після того, як земля достатньо прогріється, сіятимуть і гречку. Про це Суспільному розповів голова Асоціації фермерів області Андрій Кузьмич.

Як проходять весняно-польові роботи, показали у господарстві "Переможець", що в селі Грушвиця Рівненського району.

Готовність поля до посіву голова фермерського господарства Костянтин Зайко перевіряє народним методом.

"Взяти ґрунт в руку, стиснути і він розкришиться — то це пояснює те, що ґрунт стиглий і можна працювати з ним," — каже чоловік.

Його господарство обробляє 485 га землі. Зазвичай тут сіяли пшеницю, ячмінь та сою. Через війну план посіву дещо змінили.

"Ми тут воюємо, щоб хліб був": як триває посівна на Рівненщині
Фото: Суспільне Рівне

"В цьому році також ще плануємо закупити насіння гречки та посіяти. Ми її раніше не сіяли, оскільки з гречки в наших районах не вдається виростити файний урожай. Але таки ще хочемо спробувати", — каже голова фермерського господарства.

Добриво, паливо та обслуговування техніки значно зросли в ціні, додає фермер. Попри це, за тиждень посівну планують закінчити.

Читайте також: Новий тренд: на Рівненщині телят назвали Джавеліною і Байрактаром

На господарстві починають знищувати бур'ян і додають добрива, пояснює агроном Петро Зайко.

"Добриво в нас зараз дороге, тому треба добре сховати в землю, щоб засвоїла його рослинка. Війна не змінила настрій посіву. Ми як сіяли — так і будемо сіяти. Ми не здаємось. В такий час кидати Україну — це дуже погано, тому ми будемо підтримувати її. Збільшувати посіви та намагатись, щоб більший урожай був. Хлопці там працюють, а ми тут будемо працювати, щоб забезпечити тил хороший агроном", — каже фахівець.

"Ми тут воюємо, щоб хліб був": як триває посівна на Рівненщині
Фото: Суспільне Рівне

Тракторист фермерського господарства "Переможець" Юрій Майструк додає:

"Мусимо працювати, бо мій син теж там десь в Донецьку. Ми тут "воюємо", він — там. Не тільки він, звісно. А ми тут "воюємо", щоб хліб був. І щоб мир скоріше настав".

За словами голови Асоціації фермерів області Андрія Кузьмича, у першій половині травня на Рівненщині мають сіяти сою, а після того, як земля остаточно прогріється — гречку.

"Хочемо більше садити овочеву продукцію, так званий борщовий набір. Так само сіяти більше ярої пшениці, щоб потім вона йшла на борошно. Горох, гречку, цукрові буряки, щоб цукор був. Щоб країна сама себе могла забезпечити у 2022 році", — пояснює Андрій Кузьмич.

Загалом перед сільгоспвиробниками Рівненщини стоїть завдання забезпечити харчами не лише жителів нашого краю, а й інших регіонів.

Що відомо

  • Рівненщина планує зосередитись на виготовленні для експорту вже готової продукції, а не напівфабрикатів. Про це 26 квітня в етері Сьогодні. Головне на Суспільному заявив заступник начальника обласної військової адміністрації Ігор Тимошенко. Голова Асоціації фермерів Рівненщини Андрій Кузьмич акцентував, що зараз Європа спростила процедуру експорту українського зерна.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок