Мають справу з м'ясом: на Рівненщині запрацювало перше підприємство, яке переїхало з Києва

Мають справу з м'ясом: на Рівненщині запрацювало перше підприємство, яке переїхало з Києва

Мають справу з м'ясом: на Рівненщині запрацювало перше підприємство, яке переїхало з Києва
. Фото: Суспільне Рівне

Перше підприємство, яке переїхало з Києва на Рівненщину, розпочало свою роботу. Йдеться про столичну компанію, яка спеціалізується на виготовленні в'ялено-копчених м'ясних виробів. Вони запустили нову лінію виробництва – тушкованок та готових страв тривалого зберігання.

Тарас Парандій – власник столичної компанії "Димне м'ясо від Тараса". Через російське вторгнення в Україну чоловік був вимушений виїхати з Києва та змінити місце роботи свого підприємства. Нову лінію виробництва вирішили запустити в Рівненській області.

На Рівненщині запрацювало перше підприємство з Києва. Що воно виготовляє
На фото Тарас Парандій. Фото: Суспільне Рівне

Чоловік варить соус барбекю для реберець та тушкує капусту, яку згодом закатають у банки разом із ковбасками. На нових потужностях столичні підприємці запустили виготовлення тушкованок та готових страв тривалого зберігання в банках.

"Термін їх придатності буде 360 та 720 діб. Для цього нам був потрібен заготівельний цех і стерилізаційні потужності, які нам в ОДА допомогли знайти в Рівному. Один із наших співзасновників історично з Рівненської області, тому вибір впав сюди", – пояснює Тарас Парандій.

Він додає: потужності тих приміщень, які є на сьогодні, дозволяють виконувати задачі удесятеро більші, ніж планували.

На Рівненщині запрацювало перше підприємство з Києва. Що воно виготовляє
Фото: Суспільне Рівне

Усі продукти для виготовлення підприємці купуватимуть у місцевих постачальників. Як розповів Тарас Парандій, вони вже отримали замовлення від Міністерства економіки на виготовлення тушкованого м'яса.

Наразі на підприємстві працює двоє киян. Решту персоналу для виробництва планують залучити локально.

"Ми шукаємо і даємо роботу місцевим людям. На вчора, на місяць квітень ми хотіли зробити 100 тисяч банок, сьогодні ми плануємо 200 тисяч банок. А що буде завтра – не знаємо. Ми розуміємо потребу і розуміємо необхідність цього в державі", – каже власник компанії.

Читайте також: "Я не звикла не працювати": дитяча лікарка з Києва влаштувалась на роботу в селі на Рівненщині

Рівненщина продовжує приймати бізнес, який вимушено переміщується на безпечні території. Про це повідомив начальник Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль.

"Опрацьовуються зараз 30 заявок. І вже маємо перших дві компанії, які приступили до роботи на Рівненщині. Це "Димне м'ясо від Тараса" та "Фінка кава", яке виготовляє каву, отримуючи з Латинської Америки сировину", – уточнив Коваль.

Що відомо

  • Обласний центр зайнятості пропонує 350 вакансій, в тому числі і для тимчасових переселенців. Є потреба у водіях, медиках, вчителях. Пропонують роботу на виробництві та сфері обслуговування.
  • Майже 35 тисяч переселенців станом на 30 березня проживають на Рівненщині – це офіційні дані обласної військової адміністрації.
  • В області створили Центр економічного розвитку та релокації бізнесу. Його завдання – допомогти бізнесу переїхати з районів бойових дій. ️Звернутися в Центр можна за номером: 0800332723.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок