Рівне вперше матиме місто-побратим у Канаді. Хто ним стане та що це дасть

Рівне вперше матиме місто-побратим у Канаді. Хто ним стане та що це дасть

Рівне вперше матиме місто-побратим у Канаді. Хто ним стане та що це дасть
. Панорама міста Келоуна/Фото: canadianimmigrant

Рівне матиме перше місто-побратим у Канаді. Про наміри офіційно оформити дружні стосунки із містом Келоуна зранку 17 березня повідомив мер Рівного Олександр Третяк.

За словами міського голови, переговори із представниками міста в окрузі Британської Колумбії пройшли вночі.

“Найближчими днями, швидше за все, ми будемо мати іще одне місто-побратим, тепер уже в Канаді. Днями парламент даного округу має прийняти рішення про підписання партнерської угоди з Рівним”, — сказав Третяк.

Це, за словами мера, партнерство дозволить надавати допомогу “на усіх рівнях”.

“Вчора мав перемовини із журналістами даного міста. Почав я їх у своєму кабінеті, а продовжити довелось у бомбоукритті, бо був сигнал повітряної тривоги. Це вразило наших партнерських друзів із Канади, які в живому режимі бачили, як працювати в умовах повітряних тривог”, — додав міський голова.

За даними ООН, у Келоуні, станом на 2017 рік, мешкало понад 130 тисяч людей. Населення Рівного — 250 тисяч.

У пресслужбі міськради Суспільному уточнили: наразі Рівне має 12 міст-побратимів, у Канаді до цього не було жодного такого побратима. У Росії чи її сателітах побратимів Рівного не залишилось, із Костромою стосунки розірвали після вторгнення росіян на Донбас.

Що відомо

  • На початку березня 2022 року місто Федерал-Вей у США стало дванадцятим містом-побратимом Рівного. Міський голова повідомив, що тамтешня громада готує допомогу постраждалим від війни українцям.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок