Звільнився заступник мера Рівного Володимир Дяк. Як він пояснив своє рішення

Звільнився заступник мера Рівного Володимир Дяк. Як він пояснив своє рішення

Ексклюзивно
Звільнився заступник мера Рівного Володимир Дяк. Як він пояснив своє рішення
. Володимир Дяк, Суспільне Рівне

Володимир Дяк більше не заступник міського голови Рівного. Суспільному він повідомив, що 21 жовтня звільнився з цієї посади, на якій пропрацював десять місяців.

Заступник міського голови Рівного Володимир Дяк курував житлово-комунальну і транспортну сфери. На цю посаду його затвердили 24 грудня 2020 року, а 21 жовтня 2021-го він звільнився.

"В мене змінилися життєві плани. Я сюди ненадовго приїхав, а зараз повертаюся до Києва, там сім'я, житло. Крім того, в мене немає бажання працювати в органах місцевого самоврядування. Не скажу, що розчарувався, просто повертаюся до своєї основної діяльності службової", – пояснив своє звільнення Володимир Дяк.

Володимир Дяк до 24 жовтня 2019 року працював у Генпрокуратурі – був заступником начальника Департаменту нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, інших заходів примусового характеру у місцях несвободи, а також пробації Генпрокуратури.

Після повернення до Києва Володимир Дяк планує продовжити юридичну практику. В ексклюзивному інтерв'ю Суспільному одразу після затвердження заступником міського голови правову сферу у своєму професійному житті він називав перегорнутою сторінкою.

На посаді заступника міського голови Володимир Дяк хотів зруйнувати стереотип про те, що ЖКГ та транспортом може керувати досвідчений комунальник. Одним з першочергових завдань він назвав організацію безпечного руху на міських дорогах і планував встановити світлофори, оснащені системою електронного регулювання потоку автомобілів.

Окрім того, Володимир Дяк хотів запустити три нові маршрути, які б сполучили автостанцію "Чайка" і центральний автовокзал з новозбудованими житловими комплексами.

На питання, що із задуманого вдалося втілити за десять місяців перебування на посаді заступника міського голови, Володимир Дяк відповів:

"Вдалося дуже багато що зробити, але зараз не маю можливості вам усе розповідати", - зауважив Володимир Дяк.

Що відомо

  • Володимир Дяк – другий заступник за нового міського голови, який звільнився. У червні 2021-го заяву на звільнення написав Олег Піщанський, який курував архітектурну галузь та урбаністику, він переїхав жити до США. Нині цю посаду обіймає Олександр Миронюк.
  • Серед заступників міського голови є також Ігор Кречкевич, який відповідає за економічні питання, Марина Кузмічова, яка є кураторкою освіти, культури й спорту, а також Юрій Поліщук, який курує медицину, соцзахист та питання учасників АТО/ООС.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок