У місті на Рівненщині батьки школярів вимагають скасувати "дистанційку"

У місті на Рівненщині батьки школярів вимагають скасувати "дистанційку"

Доповнено
У місті на Рівненщині батьки школярів вимагають скасувати "дистанційку"
. Суспільне Рівне

У місті Костопіль на Рівненщині батьки школярів, яких перевели на дистанційне навчання, уранці, 6 жовтня, вийшли на пікет. Це Суспільному підтвердила в.о. начальника міського управління освіти Яна Власова. П'ять шкіл у місті перевели на дистанційне навчання через те, що там вакциновані менш як 80% працівників.

14:56

Начальник обласного управління освіти Петро Коржевський, на прохання Суспільного прокоментувати акцію повідомив, що невелика група батьків – близько тридцяти, не задоволені, що діти навчаються дистанційно.

“Відповідь проста – якщо 80% і більше персоналу вакциновані, тоді навчання здійснюється в очній формі. Ми маємо робити все для того, щоб педагоги нас зрозуміли, бо діти спраглі до знань, вони хочуть спілкування з учителем в офлайні, хочуть поради, допомоги. Тому наше основне зараз завдання – пояснювати кожному. І закликаємо до цього також батьків – у цивілізований спосіб спілкуватися з педагогами, щоб вони вакцинувалися і провадила навчання в очній формі“, – прокоментував Петро Коржевський.

14:03

Яна Власова повідомила, що домовилися з батьками школярів підготувати колективне звернення до обласної адміністрації та уряду.

"Батьки школярів хотіли рішення місцевої ради, щоб відновити очне навчання у школах, де менш як 80% вакцинованих працівників. Зі свого боку, ми будемо надалі проводити роз'яснювальну роботу, залучати обласних спеціалістів. Бо не можемо примусити наказовим розпорядчим документом до вакцинації. За бажанням батьків школярів, ми готуємо колективне звернення на обласну адміністрацію, на Кабінет міністрів, щоб прислухалися і зменшили допустимий відсоток вакцинованих. Попередньо, це звернення мають розглянути на сесії Костопільскої міськради, яка відбудеться наступного тижня", – зауважила в.о. начальника міського управління освіти.

Під будівлею управління освіти, культури, молоді та спорту Костопільської міської ради об 11:00 зібралися батьки учнів п'яти костопільських шкіл, повідомила в.о. начальника управління Яна Власова.

пікет батьків
Суспільне Рівне

Як повідомила посадовиця, основна вимога учасників акції – скасувати дистанційне навчання у цих закладах й перейти на очну форму. Яна Власова уточнила, що зараз вона пішла на перемовини з батьками школярів. Більш детально пообіцяла прокоментувати після зустрічі з ними.

пікет батьків
Суспільне Рівне

Як розповів Суспільному учасник акції – батько дев'ятикласниці Анатолій Корнійчук, батьки зібралися, бо лише в одному закладі в місті дітей навчають очно.

"Хочемо, щоб діти ходили в школу. Батькам не цікаво, будуть вчителі вакциновані, чи ні. Це питання вчителів. Взагалі батьки не погоджуються з цією постановою Кабміну. Одна школа вчиться, шість шкіл – на дистанційному, бо є одна початкова школа, де лише 1-4 класи, а вони вчаться. Забралося десь п'ятдесят батьків учнів різних закладів", – зазначив Анатолій Корнійчук

Він також повідомив, що під час перемовин домовилися, що профільний заступник підготує на сесію міськради проєкт рішення – звернення до уряду, аби проводити очне навчання, незалежно від рівня вакцинації працівників шкіл.

За даними інтерактивної мапи Рівненської ОДА станом на ранок 6 жовтня рівень вакцинації у закладах загальної середньої освіти 80% досягнув в ліцеї №4.

пікет батьків
скрин сайту datastudio.google.com

Інформація доповнюється...

Що відомо

  • За даними Рівненської ОДА в області з 44 386 працівників закладів освіти вакциновані 31 775 людей. Це становить загалом 71,6%. Не вакциновані 12 611 працівників.
  • Рівненщина з четверга, 23 вересня, перейшла у "жовту" карантинну зону. 318 загальноосвітніх закладів перевели на дистанційне навчання. Станом на обідню пору із 45 тисяч працівників закладів загальної середньої освіти вакцинувалося понад 60%.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок