"Нам спокійніше": у Рівненській міській лікарні №2 встановили першу кисневу бочку

"Нам спокійніше": у Рівненській міській лікарні №2 встановили першу кисневу бочку

"Нам спокійніше": у Рівненській міській лікарні №2 встановили першу кисневу бочку
. Фото Facebook Рівненська міська рада

У Рівненській міській лікарні №2 встановили резервуар на три тонни кисню. Про це повідомив головний лікар медзакладу Олександр Шегера. Це перша кріогенна установка на території другої міської лікарні, придбали її за гроші з міського бюджету.

Як повідомив 21 вересня головлікар, в медзакладі є 62 кисневі точки.

"Якщо підключити їх одночасно, то це дасть можливість десять днів безперервно отримувати кисень з цієї бочки. Це велика подія для нас, тому що, працюючи з ковідом з вересня 2020 року, ми відчули, що таке кисневі балони. А зі встановленою бочкою нам спокійніше, менше буде і фізичних затрат, і моральних, і тиск стабільний", – зазначив Олександр Шегера.

Для рівненської лікарні резервуар придбали за кошти з міського бюджету. Його вартість разом із встановленням та підключенням до кисневих точок становить 3,7 млн грн.

"Місто зараз готується до наступної хвилі коронавірусу, вона, власне, вже розпочалася. На жаль, за період пандемії померли вже чотири сотні рівнян. Встановлення цього кисневого резервуара є одним з етапів нашої підготовки до наступної хвилі", – пояснив профільний заступник міського голови Юрій Поліщук.

Читайте також: У Рівненській ЦМЛ встановили три резервуари на загалом десять тонн та кисневу станцію

Це перший резервуар, встановлений на території Рівненської міської лікарні №2. А в загальній кисневій системі Рівненської центральної міської лікарні, яка є опорною у боротьбі з COVID-19, – дві кріогенні установки по 2,5 і 3,5 тонни, а також станція, яка щодоби може продукувати три тонни медичного кисню.

Що відомо

  • Першу в області кисневу станцію змонтували у Рівному на базі ЦМЛ в березні 2021 року. До того медичний кисень у заклад доставляли з Львівського хімічного заводу. Це коштувало лікарні близько мільйона гривень щомісяця.
  • Друга киснева станція працює у Гощі, третя – у Вараші.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок