Крали авто зі спецмайданчиків: ДБР провело обшуки в поліції Рівненщини

Крали авто зі спецмайданчиків: ДБР провело обшуки в поліції Рівненщини

Крали авто зі спецмайданчиків: ДБР провело обшуки в поліції Рівненщини
.

Інформація про те, що у рівненських поліцейських упродовж двох днів проводили обшуки, з'явилась сьогодні під вечір на офіційному сайті ДБР. Там вказано, що йдеться про справу зі зникненням машин, які стояли на спецмайданчиках.

Деталі. Слідчі теруправління ДБР з Хмельницького вважають, що дехто з представників поліції Рівненщини привласнював транспорт, який стояв на спеціальних майданчиках для затриманих та визнаних речовими доказами авто. Метою буцімто було продати ці машини та отримати вигоду. Загалом вартість збитків оцінили у понад 7 мільйонів.

Десятки обшуків: ДБР вважає, що поліцейські на Рівненщині крали авто

Як розслідують справу. У середу і четвер ДБР провело більше трьох десятків обшуків як на роботі, так і вдома у потенційних фігурантів справи. Вилучили документи, техніку і засоби зв'язку. Допомагають у розслідуванні прокуратура Департамент внутрішньої безпеки Нацполіції.

Як такі справи кваліфікує Кримінальний кодекс. Провадження відкрили за фактами перевищення влади або службових повноважень працівниками правоохоронного органу та службової недбалості, які спричинила тяжкі наслідки (максимальне покарання – від 7 до 10 років тюрми).

Позиція головного управління. Суспільне звернулось за коментарем у відділ комунікації. Нам надали відповідь, що в ГУ НП наразі цю ситуацію коментувати не готові, оскільки не є розпорядниками інформації.

На початок