У ЦМЛ Рівного встановили ще одну кріогенну установку. Для чого вона потрібна

У ЦМЛ Рівного встановили ще одну кріогенну установку. Для чого вона потрібна

У ЦМЛ Рівного встановили ще одну кріогенну установку. Для чого вона потрібна
.

У Рівненській центральній міській лікарні у вівторок, 10 серпня, встановили кріогенну установку для зберігання кисню. П'ятитонний резервуар вартістю у 2,5 млн гривень придбали за грантові гроші. Його залучатимуть у випадках, коли решта резервуарів будуть на ремонті.

П'ятитонну кріогенну установку для зберігання кисню поставили біля корпусу інфекційного відділення. Резервуар працюватиме на інфекційний корпус, але його з'єднають із загальною системою, – розповів заступник головного лікаря ЦМЛ Ігор Шаров.

"За потреби, якщо якийсь резервуар буде ставитися на ремонт чи технічне обслуговування, відповідно будемо долучати цей резервуар", – додає заступник головлікаря.

У загальній кисневій системі Рівненської центральної міської лікарні – дві кріогенні установки по 2,5 і 3,5 тонни, а також станція, яка щодоби може продукувати 3 тисячі кілограмів медичного кисню.

"До четвертої хвилі готові": у лікарні Рівного встановили кріогенну установку
Суспільне Рівне

Новий п'ятитонний резервуар та його встановлення коштують 2,5 млн грн, – інформує головний лікар медзакладу Євген Кучерук. Придбали його за грантові кошти Всесвітньої організації охорони здоров'я.

"Чотири місяці назад виграли грант по ВООЗу. І нам вони поставили цю кисневу бочку, крім того, ще багато обладнання. Загальна сума майже 5-7 мільйонів. І, враховуючи те, що різко впала кількість захворювань, ми не спішили з установкою, бо робимо ремонт в інфекційному відділені, повністю його закрили", – розповідає головний лікар Рівненської ЦМЛ Євген Кучерук.

Кріогенну установку вирішили змонтувати, поки дозволяє погода, – додає головний лікар. Наразі, за словами Євгена Кучерука, готуються до четвертої хвилі коронавірусу.

"Загалом, у нас буде три резервуари на 10 тонн, киснева станція і 330 точок кисневих. Так що ми готові", – каже Кучерук.

Що відомо

  • Перша в області киснева станція запрацювала у Рівненській міській лікарні в березні 2021-го. До того часу медичний кисень у заклад доставляли з Львівського хімічного заводу. Це коштувало лікарні близько мільйона гривень щомісяця.
  • Друга киснева станція працює у Гощі.
  • Третю на Рівненщині кисневу станцію запустили у Вараші 21 липня.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок