На Рівненщині запрацювала третя в області киснева станція

На Рівненщині запрацювала третя в області киснева станція

На Рівненщині запрацювала третя в області киснева станція
. Facebook / Рівненська АЕС

На Рівненщині у Вараші 21 липня запустили кисневу станцію. Це третя в області станція, яка вироблятиме та резервуватиме кисень. Раніше його постачали з Львівського хімічного заводу.

Киснева станція повністю забезпечуватиме потребу багатопрофільної лікарні Вараша у кисні, – йдеться у повідомленні пресслужби Рівненської АЕС. Надлишок кисню можна заправляти в балони для власного резерву. Обійшлася станція міському бюджету Вараша у сім з половиною мільйонів гривень, ще понад 2 мільйони гривень витратили на монтаж.

Потужність цієї станції, за словами головної лікарки Вараської багатопрофільної лікарні Тетяна Латишенко – 4 балони за годину, 100 – 105 балонів за добу. Максимальна кількість балонів, які використовували на піку епідемії – 85 балонів, – додала головна лікарка.

Від кисневої станції живиться три будівлі – інфекційне та пологове відділення, а також основний корпус, – розповів міський голова Вараша Олександр Мензул.

Що відомо

  • Хворі з COVID-19 отримують медичну допомогу у 9-ти лікарнях "першої хвилі" Рівненщини, де підготовлено 1176 ліжок. Станом на 21 липня завантаженість "ковідних" закладів складає 3,23%.
  • Дві кисневі станції в області працюють в Гощі та Рівному.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок