Ще не всі здались: поліція у Рівному "накрила" три азартні точки

Ще не всі здались: поліція у Рівному "накрила" три азартні точки

Ще не всі здались: поліція у Рівному "накрила" три азартні точки
.

У Рівному поліцейські викрили ще три заклади, де надавали послуги з нелегального грального бізнесу. Це було на вулицях Київській, Гетьмана Полуботка та Привокзальній. Про це Суспільному повідомила заступниця начальника відділу комунікації поліції області Марія Юстицька.

– У нелегальному закладі на Полуботка поліцейські вилучили 6 моніторів та 6 системних блоків, 2 термопринтери та 4 940 гривень, а у приміщеннях на Київській та Привокзальній – у загальному 10 системних блоків, 7 моніторів, один термопринтер і 8439 гривень. У цих закладах працівники управління стратегічних розслідувань спільно з слідчими слідчого управління головного управління провели три санкціонованих обшуки, – каже Марія Юстицька.

Представниця поліції додала, що йдеться про три нежитлових приміщення, у яких працюють букмекерські контори. Обладнання дозволяло займатись азартними іграми через мережу Інтернет на симуляторах ігрових автоматів.

Ще не всі здались: поліція у Рівному "накрила" три азартних точки

Що передувало. 20 грудня поліція Рівненщини почала створювати мобільні групи зі слідчих, оперативників управління стратегічних розслідувань та працівників фіскальної служби. Як зазначав Суспільному начальник відділу комунікації поліції області Антон Крук, завданням груп буде виявлення гральних закладів та припинення їх діяльності. Це сталось тому, що уряд виключив можливість розповсюдження грального бізнесу під виглядом державних лотерей, а міністр МВС Арсен Аваков доручив обласним "главкам" почати масову перевірку діяльності всіх операторів держлотерей на дотримання закону про заборону грального бізнесу. ДФС мала організувати перевірки ліцензій всіх так званих "державних лотерей".

Після цього на Рівненщині за кілька днів закрили понад сотню ігрових закладів, фасади завісили чи заклеїли чорним поліетиленом, входи до приміщень опечатали.

Автор: Іван Марчук

На початок