Рівнянка звинувачує водія міської маршрутки в тому, що той не хоче брати у салон дітей, попри вільні сидячі місця. Про це Суспільному повідомила сама Світлана Тарасюк, онуки якої через таку ситуацію 8-го лютого не пішли у школу. У профільному управлінні пообіцяли "жорстко поговорити з перевізником".
Водій 67-ї маршрутки відмовляється брати дітей, попри вільні сидячі місця, – заявляє рівнянка Світлана Тарасюк. Її восьмирічні внучки навчаються у 8-й школі. Щоб не йшли пішки із вулиці Павлюченка, де живуть, садить дітей в маршрутку.
Через те, що 8-го лютого одна з маршруток не зупинилася, а іншу вони чекали майже годину, діти не пішли у школу. І така ситуація неопоодинока, стверджує Світлана Тарасюк.
"Мене вразив навіть не вчорашній випадок, а сталося це тиждень тому. Тим же самим перевізником, ця ж сама маршрутка. Ми прийшли на зупинку, на зупинці нікого не було – чекав хлопчик, наш теж однокласник. І ми побачили, що маршрутка повернула на Павлюченка. Під'їхала маршрутка, нікого на вихід не було, він навіть не зупинився. На дворі зима, холодно, мороз, троє діток стоїть на зупинці. Дорослих нікого не було і він поїхав", – коментує Світлана Тарасюк.
Власник маршрутки пояснив Суспільному своє бачення ситуації.
"З приводу того випадку, то я був за кермом, я згадав. Я їхав, стояли на зупинці дівчата. Вони просто стояли, я просто проїхався, ну, бачу, що вони не хочуть сідати, я так їх зрозумів. Ну, вчора реально, водій мені казав, що він їх не побачив, вони добігали. Це просто непорозуміння. Якщо так образили – то я попрошу вибачення", – розповів власник маршрутки Олександр Мишенко.
У профільному управлінні пообіцяли відреагувати на інцидент.
"З приватним перевізником, власником цієї машини, буде проведена виробнича нарада і буде жорстка з ним розмова по даному інциденту. Для того, щоб в майбутньому більше таких не було скарг на нього", – пояснив головний спеціаліст управління транспорту Рівного Дмитро Царук.
Що відомо
- З 4 вересня у Рівному відновили пільговий проїзд для школярів. За умови наявності учнівського квитка школярі платять 50% від вартості проїзду, тобто 3 гривні у маршрутці та 2 – у тролейбусі. Дія пільгового проїзду для школярів у часі не обмежена.
- У період карантину громадський транспорт у Рівному курсує в режимі спеціальних перевезень. Дозволено брати пасажирів лише на сидячі місця. Якщо сидячі місця зайняті, то дітей до 14-ти років влада брати дозволила.
Читайте також
- У Рівному в грудні 2020-го жінка поскаржилась на водія маршрутки, бо він не міг дати їй здачі із 500-гривеневої купюри. Пасажирка каже: водій обізвав її і змусив вийти. Сам кермувальник запевняє, що гостре слівце було, а от виходити з транспорту не вимагав. В управлінні транспорту на скандал відреагували.
- У листопаді 2019-го у Рівному за допомогою GPS шукали водіїв 58-х маршруток, які відмовили у пільговому проїзді дітям героя Небесної Сотні Валерія Опанасюка.