Негода на Рівненщині: в частині шкіл призупинили навчання або перейшли в онлайн

Негода на Рівненщині: в частині шкіл призупинили навчання або перейшли в онлайн

Негода на Рівненщині: в частині шкіл призупинили навчання або перейшли в онлайн
. Суспільне Рівне

Через сильний снігопад та перемети до частини шкіл на Рівненщині не пустили шкільні автобуси. Окремі заклади призупинили навчання або перейшли в онлайн, – інформує пресслужба РОДА.

Голова Рівненської обласної державної адміністрації повідомив, що у деяких громадах прийняли рішення не випускати шкільні автобуси. Всього не вийшло 29 автобусів з 242 наявних.

"У Ярославицькій територіальній громаді колишнього Млинівського району в двох філіях шкіл, в окремих школах Корнинської, Клеванської та Козинської ТГ призупинили навчання або перейшли на онлайн-навчання. Шкільні автобуси не випустили у Бугринській, Бабинській, Шпанівській, Крупецькій, Радивилівській та Вербській ТГ", – повідомили в пресслужбі ОДА.

В обладміністрації зазначили, що на державних дорогах працює 77 машин та механізмів, на місцевих – 79. У ДСНС області на цілодобовому чергуванні понад 200 рятувальників та 70 машин.

Що відомо

  • Найскладніше станом на ранок, за даними Служби доріг, було на півдні області, там сильно сніжить, температура опустилась до -15. До того ж сильний вітер намітає пухкий сніг одразу за спецмашиною, яка знімає з траси сніговий покрив, – повідомили у пресслужбі ДСНС.
  • У деяких населених пунктах відсутнє електропостачання. Від снігопаду та поривів вітру найбільше постраждав Рівненський район. Загалом знеструмлено десяток сіл.
  • За інформацією синоптиків, циклон рухається з південного заходу на північ Рівненщини. Опади продовжуватимуться протягом доби. Посилення вітру 15-20 м/с. На дорогах утворюватимуться замети у зв'язку з поривами вітру. Ближче до обіду в області очікують ускладнення погодних умов до помаранчевого (другого) рівня небезпечності.
На початок