У 23 громадах Полтавщини цьогоріч з'являться власні правоохоронці

У 23 громадах Полтавщини цьогоріч з'являться власні правоохоронці

У 23 громадах Полтавщини цьогоріч з'являться власні правоохоронці
. ілюстративне фото, Нацполіція

Майже пів сотні поліцейських офіцерів громад цьогоріч мають запрацювати на Полтавщині. Ці правоохоронці з’являться у 23 територіальних громадах регіону. Від 26 січня стартував конкурс на ці посади, каже керівниця дільничних офіцерів обласної поліції Жанна Ахіджанян. Анкету можна заповнити на сайті поліції до 14 лютого.

Найбільше поліцейських офіцерів – по чотири, працюватиме у трьох громадах. Це у Карлівській, Лохвицькій та Новосанжарській. Кількість правоохоронців залежить від населення громади. Так, на шість тисяч жителів передбачено одного, каже Жанна Ахіджанян.

За її словами, офіцером громади може стати працівник поліції зі стажем роботи не менше, ніж півтора роки. Учасники конкурсу складуть тестування на знання законодавства та логіки, далі співбесіда і останній етап – навчання, яке триватиме 2,5 місяці у Харкові. Запрацюють поліцейські офіцери у своїх громадах на Полтавщині із середини літа.

Нагадаємо, всеукраїнський проєкт "Поліцейський офіцер громади" ініціювали 2018 і стартував він наприкінці травня 2019, а на Полтавщині – через півтора роки. Відтоді в області три громади мають власних офіцерів. Це у Ромоданській, Великобудищанській та Петрівсько-Роменській.

На початок