Дітей із полтавського центру реабілітації можуть перевести на виховання у Гадяч

Дітей із полтавського центру реабілітації можуть перевести на виховання у Гадяч

Дітей із полтавського центру реабілітації можуть перевести на виховання у Гадяч
. zmist.pl.ua

Полтавський "Центр соціально-психологічної реабілітації дітей" реорганізують, приєднавши його до Гадяцького дитбудинку. Чи переведуть частину або усіх вихованців із обласного центру до Гадяча, поки не вирішили. Бо розглядають можливість створення у Полтаві філії нового закладу. Чи вдасться це зробити, мають проаналізувати представники профільних департаментів обласної державної адміністрації.

Це вирішили 26 січня під час засідання робочої групи щодо реорганізації центру, каже її голова Олексій Чепурко. А ще мають переглянути штат новоутвореного закладу.

"Ухвалене рішення про реорганізацію, тому там є голова цієї реорганізаційної комісії. І зараз він буде ухвалювати рішення щодо цього центру. Ми дали йому доручення, він на наступний вівторок (2 лютого – ред.) має підготувати нам штатний розпис, ту кількість фахівців і людей, які можуть лишитися тут, в Полтаві, у цьому центрі. І ми маємо розуміти весь розпис по Гадячу – скільки там треба фахівців, яке буде навантаження на обласний бюджет", − каже голова робочої групи щодо реорганізації центру Олексій Чепурко.

Наступне засідання робочої групи запланували на 2-ге лютого. Тоді й заслухають пропозиції щодо реорганізації закладу. Нині у ньому перебуває 34 дитини.

Нагадаємо, рішення про приєднання полтавського "Центру соціально-психологічної реабілітації дітей" до Гадяцького дитбудинку ухвалили депутати обласної ради торік у грудні. Реорганізацію мають завершити до 5 березня.

Це, зокрема, й тому, що у закладі були випадки насильства між вихованцями.

У березні 2020 підліток побив і намагався задушити 7-річного хлопця. А у грудні торік один із вихованців зґвалтував 5-річну дівчину, коли вони перебували у лікарні. Депутати обласної ради проголосували за звільнення директора центру 12 листопада 2020. Проте з посади його зняли лише 25 січня, бо увесь цей час він був на лікарняному.

На початок