У поліції охорони Полтавщини нині працює майже 100 демобілізованих. Кількість таких співробітників у структурі хочуть збільшити, адже вони вмотивовані та дисципліновані. Один із них Руслан Виродов.
Про це Суспільному розповів начальник установи Сергій Запорожець.
54-річний Руслан Виродов у поліції охорони Полтавщини працювати почав з 1 квітня цього року. Чоловік родом із Покровська Донецької області і до початку повномасштабного вторгнення працював там у поліції охорони.

"На війну я потрапив 24 лютого 2022 року, був призваний по мобілізації. Воював на Краматорському напрямку у березні 24-го року після лікування, у жовтні 24-го був демобілізований з військової служби за станом здоров’я", — розповів охоронець 1 розряду Руслан Виродов.

За словами Руслана Виродова, він отримав уламкове поранення серця внаслідок мінометного обстрілу, і три кілометра пройшов сам до еваку. Після демобілізації приїхав у Полтаву, бо сюди ще на початку повномасштабного вторгнення переїхала його дружина. Оголошення про набір працівників до поліції охорони побачив у ТЦК.
"Поліцію охорони я обрав, так як я 20 років пропрацював у групі затримання поліції охорони, тоді ще міліції. Це – стаціонарний пост, об’єкт і там пропускний режим, охорона громадського порядку", — розповів Руслан Виродов.

Нині в поліції охорони по районах області працюють 94 демобілізованих із близько тисячі співробітників. Це і учасники АТО, і ті, хто мобілізувався з 2022 року, розповів начальник управління поліції охорони в Полтавській області Сергій Запорожець.
"Вони працюють охоронниками, інженерами, водіями. Охоронники – за забезпечення безпеки на охоронних об’єктах. Із задоволенням беремо їх на роботу, так як вони дисципліновані, мотивовані, раніше захищали державу, а зараз захищають об’єкти, які охороняють", — повідомив Сергій Запорожець.

За словами Сергія Запорожця, працівники охороняють об’єкти державної власності та критичну інфраструктуру. Із початку повномасштабного вторгнення постійно відчувають "кадровий голод", бо частина працівників мобілізувалися. Загалом у поліцію охорони готові прийняти демобілізованих жінок та чоловіків у всіх районах області.
Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:
Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok