Обвинувачена у стрілянині у полтавському тирі буде під вартою до середини березня

Обвинувачена у стрілянині у полтавському тирі буде під вартою до середини березня

Обвинувачена у стрілянині у полтавському тирі буде під вартою до середини березня
. Суспільне Полтава

Ще щонайменше два місяці пробуде під вартою обвинувачена у справі щодо стрілянини у полтавському тирі Вероніка Моторіна. Таке рішення 14 січня ухвалила суддя Октябрського райсуду Полтави Тетяна Січиокно. Про це клопотав прокурор Дмитро Скиба.

Новий прокурор. Дмитро Скиба
Новий прокурор. Дмитро Скиба. Суспільне Полтава

"А також, враховуючи відстань до зареєстрованого місця проживання у місті Дніпро та схильність до переїздів в інше місце без засобів для існування, що позбавить можливості суд притягнути останню до передбаченої відповідальності за скоєне. Незаконний вплив на потерпілу та свідків по кримінальному провадженню", сказав прокурор Дмитро Скиба.

Цього разу Моторіну не перевозили із СІЗО до судової зали. Вона була присутня за допомогою відеозв'язку
Цього разу Моторіну не перевозили із СІЗО до судової зали. Вона була присутня за допомогою відеозв'язку. Суспільне Полтава

Нагадаємо, Вероніку Моторіну обвинувачують у стрілянині в тирі на вулиці Пилипа Орлика, що у Полтаві. За інформацією слідства, 7 лютого 2020 року дівчина прийшла до тиру і з вогнепального пістолета, який належав закладу, стріляла в 64-річного інструктора. Він загинув на місці. Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за частиною першої статті «Умисне вбивство». Санкція – від 7 до 15 років позбавлення волі.

Під вартою Вероніка Моторіна перебуває майже рік – від 8 лютого 2020. Під час першого засідання у суді, коли їй обирали запобіжний захід, дівчина сказала журналістам, що все сталося випадково.

На початок