У полтавському пункті перетримки безпритульних тварин створили будиночок для котів. Його утеплили, встановили лежанки та обладнали ігрову зону.
Який вигляд має вольєр для котів у Полтаві
Будиночок для котів встановили на вході до комунального пункту перетримки безпритульних тварин. Одночасно до нього можна поселити до 30 тварин. Про це розповіла Суспільному працівниця відділу регулювання чисельності тварин КАТП-1628 Олена Мирополець:
"На пункті перетримки ніколи не було окремо відведеного місця для котів. Було задумано реалізувати проєкт будинку для котів із зоною для вигулу, теплим будиночком для їх утримання. Вони мають вільний доступ до будинку через отвір у дверях, а також вільний доступ до вулиці".
Над цим проєктом комунальники працювали три тижні. Встановити додатковий обігрів планують до 27 жовтня, сказав Суспільному начальник відділу регулювання чисельності тварин КАТП-1628 Сергій Богодюк:
"Усередині є денне світло, тому що відчиняється кришка, пластикові вікна стоять. Він буде теплий, класний, зробили світло, зробили шкрябалки, вже стоять лоточки".
Яких тварин поселятимуть у новий вольєр
У новий будинок зможуть заселяти котів після того, як завершать облаштування обігріву. Він вміщатиме 30 тварин одночасно. У пункті перетримки зараз живе 20 котів.
"Ми потихеньку їх адаптуємо до цього будиночку, а зараз вони знаходяться у клітках, деякі доліковуються задля того, щоб ми їх змогли вже випустити сюди. Кожен мешканець міста, передмістя може прийти, обрати собі кішку і взяти до себе в родину", ― сказав Суспільному начальник відділу регулювання чисельності тварин КАТП-1628 Сергій Богодюк.
За його словами, перед заселенням у спільний вольєр тварин мають вакцинувати. Доглядачка котів Альона Горбатюк Суспільному розповіла, що такий вольєр ― вдале рішення для утримання тварин.
"Їм потрібен рух постійний: стрибати, скакати, бігати. Одне діло сидіти у тісній кліточці, що вони рухатися не можуть, а інше діло бігати", ― розповіла доглядачка.
Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:
Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok