У Кременчуці розпочав роботу хаб для жінок-переселенок, які постраждали від російсько-української війни. Їм безоплатно допомагатимуть із працевлаштуванням, та надаватимуть психологічну підтримку. Хаб створили у межах проєкту “Місце надії України”.
Про це Суспільному повідомила організаторка навчальних тренінгів проєкту Світлана Іщенко.
За її словами, проєкт має допомогти жінкам у працевлаштуванні або відкритті власної справи, а також зорієнтований на психологічно-соціальну адаптацію. З учасницями працюватимуть психологи, тренери з підприємництва та з професійного розвитку.
У Полтавській області до проєкту долучились 500 людей. Це жінки-ВПО з Кременчука, Полтави, Миргорода та Лубен. Такий хаб діє у Чернігівській, Миколаївській та Волинській областях. Загалом зареєструвались 1 300 людей.
"На початку червня ми вже провели у хабі групові заняття з психологічної підтримки для жінок з професійною психологинею у Кременчуці. Із 3 серпня плануємо провести тренінги з підприємництва у Полтаві. Жінок навчатимуть генерувати бізнес-ідеї та складати бізнес-план. Учасницям також нададуть менторську підтримку", — розповіла Світлана Іщенко.
Проєкт “Місце надії України” реалізувала асоціація “Ягідництво України” в партнерстві з ГС “Інноваційне фермерство і кооперація” та БО БФ “Світ жінок”, за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН.
Офіс проєкту та навчальний хаб у Кременчуці розташований за адресою: вулиця Університетська, 22в. Заповнити заявку на участь у проекті можна за посиланням.
Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:
Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok