У Полтаві на випадок знеструмлення через обстріли працюватимуть “Пункти незламності”

У Полтаві на випадок знеструмлення через обстріли працюватимуть “Пункти незламності”

Пункт незламності. Полтава
Пункт Незламності у Полтаві. фото: Суспільне Полтава

На випадок тривалих знеструмлень через обстріли у Полтаві планують організувати роботу "Пунктів незламності". Про місце їх розташування будуть інформувати щотижнево.

Про це повідомила 20 червня секретар міської ради Катерина Ямщикова під час засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради.

“Ми опрацюємо схему, щоб «Пункти незламності» запускалися не лише у периметрі, а й по місту був черговий, який буде надавати таку послугу”, — повідомила Катерина Ямщикова.

За її словами, питання щодо роботи пунктів має опрацювати перший заступник міського голови Валерій Пархоменко, а пресслужба міської ради щотижнево буде нагадувати населенню про їх адреси.

“Якщо ми запустимо «Пункт незламності» в 11-й школі, але там невідповідний генератор – 2,5 кіловата. Але у нас є запас генераторів на КАТП. Їх 11 штук. Вони всі заряджені та готові, щоб їх перевезли”, — уточнив Валерій Пархоменко.

Що відомо про обстріл Полтави 17 червня

Близько 14:00 17 червня російська армія обстріляла Полтаву, ймовірно, крилатою ракетою Х-59. Про це Суспільному повідомляла речниця Полтавської обласної прокуратури Людмила Іващук. Пошкодження отримали багатоповерхівки, дитячий садок, електролінії та гаражі. Також через обстріл сталося знеструмлення 53 тисяч побутових і 2,4 тисячі юридичних споживачів.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok

На початок