Об’єднання медзакладів у Кременчуці: що чекає на медперсонал лікарні "Придніпровська"

Об’єднання медзакладів у Кременчуці: що чекає на медперсонал лікарні "Придніпровська"

Зібрання проти об'єднання лікарні "Придніпровська" у Кременчуці
Зібрання проти об'єднання лікарні "Придніпровська" із першою міської імені Богаєвського у Кременчуці 19 червня . Суспільне Полтава

19 червня у Кременчуці провели зібрання проти об'єднання лікарні "Придніпровська" із першою міської імені Богаєвського. Присутні вимагали скасувати рішення міської ради щодо цього.

Про це повідомила кореспондентка Суспільного з місця події.

На зустріч у міськраду прийшли близько 50 людей. Зокрема, це представники профспілки машиністів локомотивного депо, працівники лікарні "Придніпровська" та жителі міста. Вони виступили проти об’єднання медзакладів і просили скасувати міського голову рішення депутатів.

Об’єднання медзакладів у Кременчуці: що чекає на медперсонал лікарні "Придніпровська"
Люди, які прийшли на зустріч у міськраду Кременчука. Суспільне Полтава

"У нас – єдина вимога. Порушення вимог статті 49 (Конституції України про право на охорону здоров'я, медичну допомогу та медичне страхування – ред.) призупинити. Не робити нас співучасниками злочину", — заявив під час зустрічі заступник голови профспілки машиністів локомотивного депо Сергій Лашко.

Міський голова Кременчука Віталій Малецький запропонував присутнім звертатися до суду, якщо вони вбачають порушення закону в ухваленому рішенні.

"У вас три приміщення, де ви здійснюєте діяльність. Вони були і будуть. Ми не чіпаємо приміщення, ми не чіпаємо людей. Ми й так тримали довго, не об’єднували лікарні", — повідомив міський голова Віталій Малецький.

Об’єднання медзакладів у Кременчуці: що чекає на медперсонал лікарні "Придніпровська"
Зібрання у Кременчуці проти об'єднання лікарні "Придніпровська" із першою міської імені Богаєвського. Суспільне Полтава

За його словами, персонал лікарні "Придніпровська" скорочувати чи звільняти не збираються. Всі залишаться працювати на своїх робочих місцях.

Як повідомляла раніше заступниця міського голови Ольга Усанова, лікарню "Придніпровська" не закривають, а об’єднують із першою, оскільки НСЗУ через два роки перестане фінансувати заклад.

"Аналізувалися напрямки діяльності, які пакети підписані, до чого готова лікарня, надавати які саме послуги. І після цього аналізу, витекло з цього аналізу, що цю лікарню найбільш раціонально приєднати до першої міської лікарні", — пояснила заступниця міського голови Ольга Усанова.

За словами міського голови, 26 червня відбудеться подібне зібрання. До нього можуть долучитися всі охочі, щоб обговорити вирішення даного питання.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok

На початок