"Туризм якісно змінюється": куди подорожують полтавці по Україні та світу в умовах війни

"Туризм якісно змінюється": куди подорожують полтавці по Україні та світу в умовах війни

В умовах повномасштабної війни змінились напрямки, куди подорожують туристи. По Україні найбільше їздять до західних областей та Поділля. Щодо закордонних подорожей нині популярні тури до Болгарії, Туреччини, Чорногорії тощо.

Про це Суспільному розповіла керівниця туристичного агентства Юлія Скиба.

Юлія Скиба, керівниця туристичного агентства
Юлія Скиба, керівниця туристичного агентства. Суспільне Полтава

"З України до Болгарії, Туреччини, Чорногорії, а також у нас є авіатури з вильотом із інших країн. Взагалі напрямки не змінилися: є Туреччина, є Єгипет, але все ж таки більш популярні напрямки до війни були екзотичні. Це Домінікана, це Занзібар, Таїланд",розповіла керівниця туристичного агентства Юлія Скиба.

До Туреччини восени 2023-го з мамою їздила Марія Онищенко з Полтави.

Подорожі в Туреччину
Марія Онищенко в Стамбулі. Фото надані М. Онищенко

"Ми з мамою дуже давно – фанатки турецьких серіалів та турецької культури. Ці пісні, солодощі турецькі – це просто наша любов і ми дуже давно мріяли саме поїхати на відпочинок в Стамбул. Там є і море, і річка. Емоцій дуже багато, ми безмежно задоволені всім",розповіла Марія Онищенко.

По Україні теж змінилися напрямки туристичних потоків, розповідає екскурсоводка Наталія Скорик.

Куди подорожують полтавці по Україні
Подорожі Україною. Фото надані Н. Скорик

"Це, як правило, Львівський напрямок, це Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький і там величезне поле для діяльності. Тому практично всі тури останні – це тури, які пов'язані із заходом України або із Поділлям. Харківщина, Сумщина відпали, частково відпала Чернігівщина", – розповіла екскурсоводка Наталія Скорик.

За словами екскурсоводки, нині її клуб вийшов на таку ж кількість туристів, яка була до повномасштабного вторгнення. Також розвиваються тури Полтавщиною, зокрема, до Опішні.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok

На початок