На Полтавщині нагородили двох захисників України, одного з них посмертно

На Полтавщині нагородили двох захисників України, одного з них посмертно

Нагородження військовослужбовця
Нагородження військовослужбовця. Кременчуцький районний ТЦК та СП

Почесний нагрудний знак "Золотий хрест" отримав військовослужбовець Віталій Кручиненко із Полтавщини. А посмертним орденом за мужність нагородили Віталія Великого.

Нагорода для воїна Віталія Кручиненка

Військовослужбовець Кременчуцького районного терцентру комплектування Віталій Кручиненко отримав нагрудний знак "Золотий хрест". Його вручили за відвагу та мужність, які він проявив під час бою. Про це йдеться на офіційній Facebook-сторінці у Кременчуцького районного ТЦК та СП.

Він у складі зведеної роти “Одін”, прикомандированої до 110-ї окремої механізованої бригади, стримував наступи військ РФ у населеному пункті Авдіївка Донецької області. 26 січня 2024-го року під час штурмових дій російської армії отримав отруєння від газових гранат та вогнепальні поранення.

На Полтавщині нагородили двох захисників України, одного з них посмертно
Нагородження воїна Віталія Кручиненка. Кременчуцький районний ТЦК та СП

Посмертний орден для Віталія Великого

Орденом “За мужність” ІІІ ступеня посмертно нагородили військовослужбовця Віталія Великого. Про це повідомили на офіційній сторінці у Facebook Хорольської ТГ. Указ про присвоєння відзнаки президент України Володимир Зеленський підписав 18 січня 2024-го року.

Відзнаку вручили матері полеглого захисника – Людмилі Вовк та сестрі – Наталії Логвіновій.

На Полтавщині нагородили двох захисників України, одного з них посмертно
Посмертний орден для Віталія Великого вручили його матері та сестрі. Хорольська міська територіальна громада

37-річний Віталій Великий був жителем села Штомпелівка Хорольської ТГ. Мав звання сержант та служив командиром 1-го стрілецького відділення 58-ої окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського. Загинув боєць 6 жовтня 2023-го року поблизу селища Золота Нива Донецької області. Чоловік врятував своїх побратимів ціною власного життя.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok

На початок