Ремонт спорткомплексу та педіатричного відділення на Полтавщині: виявили тендери, які містять ризики

Ремонт спорткомплексу та педіатричного відділення на Полтавщині: виявили тендери, які містять ризики

На Полтавщині у тендерах на ремонт двох об'єктів знайшли ризики
Полтавська обласна лікарня імені Скліфосовського. wikipedia.org

Фахівці Бюро економічної безпеки виявили ризики у двох тендерах, які оголосили на Полтавщині. Закупівлі стосуються реконструкції спорткомплексу та педіатричного відділення лікарні. Обласна військова адміністрація відреагувала на це.

Аналітики територіального управління Бюро економічної безпеки виявили ризики у двох тендерах. Один із них стосується на капітального ремонту фізкультурно-спортивного, реабілітаційно-відновлювального комплексу "Колос" у Решетилівці. Іще один – ремонту педіатричного відділення обласної лікарні імені Скліфосовського. Загальна вартість робіт понад 177 мільйонів гривень. Про це повідомили на сайті Бюро економічної безпеки.

Згідно з оприлюдненою інформацією, під час перевірки тендерів виявили, що керівник компанії переможця фігурує у кримінальному провадженні щодо привласнення бюджетних грошей під час виконання таких же робіт.

Згідно з договорами, передбачали авансування робіт у розмірі 30%. Тому, щоб попередити розтрату грошей, БЕБ звернулося до обласного департаменту будівництва з інформацією про виявлені ризики. За результатами розгляду звернення, обласний департамент будівництва відмовився від авансування робіт на суму 53 мільйони гривень.

Що про це говорять у Полтавській ОВА

Згідно з інформацією, яку оприлюднив у своєму Telegram начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін, аналітики БЕБ рекомендували звернути увагу підрядника на кількість офіційно працевлаштованих людей, а також неспівставну із заявленими обсягами робіт за договорами підприємства. Проаналізувавши документацію, аудитори не виявили порушень. Окрім того, після рекомендацій БЕБ розраховуватимуться за роботу.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok

На початок