Судитимуть банду, яка хотіла вбити депутата Полтавської облради і поліцейського з Дніпропетровщини

Судитимуть банду, яка хотіла вбити депутата Полтавської облради і поліцейського з Дніпропетровщини

Судитимуть учасників банди, які готували вбивство депутата Полтавської обласної ради
Учасники банди. Полтавська обласна прокуратура

Судитимуть сімох учасників озброєної банди із Кременчука. Вони застрелили людину та готували вбивство депутата Полтавської обласної ради і поліцейського з Дніпропетровщини.

До складу банди входили семеро людей на чолі з кримінальним авторитетом. Серед них був син організатора та його знайомі. Упродовж вересня 2023-го року і до лютого 2024-го року підозрювані готували вбивство заступника начальника одного з районних управлінь поліції в Дніпропетровській області та депутата Полтавської обласної ради. Про це Суспільному повідомила речниця Полтавської обласної прокуратури Людмила Іващук. За її словами, депутата хотіли убити через його громадську роботу щодо боротьби із незаконним обігом наркотиків, а поліцейського – через професійну діяльність.

Судитимуть банду, яка хотіла вбити депутата Полтавської облради і поліцейського з Дніпропетровщини
Балаклава. Полтавська обласна прокуратура

Окрім того, слідство з’ясувало, що банда причетна до вбивства жителя Кременчука, який із ними мав конфлікт. У вересні 2023-го року його застрелили з мисливської рушниці. Іще одному місцевому жителю вдалося втекти від банди, коли ті його переслідували.

Судитимуть банду з Кременчука, яка хотіла вбити депутата Полтавської обласної ради
Зброя. Полтавська обласна прокуратура

Нині учасники банди під вартою. Іще одного розшукують, повідомила Людмила Іващук. За її словами, чоловікам інкримінують умисне вбивство, замах, готування умисного вбивства, вимагання чужого майна, бандитизм, незаконне зберігання, придбання вогнепальної зброї та бойових припасів, незаконну переробку вогнепальної зброї, вчинені за попередньою змовою групою людей. Організатора також обвинувачують у встановленні та поширенні злочинного впливу.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok

На початок