Ремонтують дахи, вікна та двері: у Полтаві понад 50 будинків пошкоджені після обстрілу

Ремонтують дахи, вікна та двері: у Полтаві понад 50 будинків пошкоджені після обстрілу

У Вакуленцях ремонтують будинки після атаки РФ
Люди ремонтують свої оселі після ракетної атаки РФ. 8 червня. Полтавська громада. Суспільне Полтава

Понад пів сотні будинків мають пошкодження після обстрілу 7 червня армією РФ. На місці падіння уламків ракети у Полтаві від ранку 8 червня працюють комунальні служби міськради, благодійні фонди та волонтери.

Зокрема, працівники КП "Декоративні культури" розбирають завали зруйнованого житла, накривають спеціальною плівкою пошкоджені дахи та забивають вибиті вікна.

У Полтаві понад 50 будинків пошкоджені після обстрілу
Шифер для дахів пошкоджених будинків. Суспільне Полтава

Про це Суспільному розповіла секретар Полтавської міськради Катерина Ямщикова.

На вулиці облаштували тимчасовий координаційний штаб, куди постраждалі можуть звернутися та залишити заявки на необхідні матеріали. Зокрема, плівку, ОСБ-панелі та шифер уже почали видавати.

"Кількість постраждалих, ще немає точної цифри, тому, що в кожному дворі проживає різна кількість людей. Повністю і значно пошкоджено – це два будинки, там, де технікою комунальною необхідно вже вивозити будівельне сміття, в яке перетворилися ці будинки. Наші соціальні працівники консультують, як отримати довідку про пошкоджене майно, довідку постраждалого. Також сьогодні консультують, як писати заяви на матеріальну допомогу. Також додатково матеріальну допомогу можна отримати і від фондів", — зазначила Катерина Ямщикова.
У Полтаві понад 50 будинків пошкоджені після обстрілу
Місце падіння уламків ракети. Полтавська громада. Суспільне Полтава

8 червня відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Полтавської міськради, де розглянуть питання щодо надання матеріальної допомоги постраждалим та родині загиблої.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok

На початок